Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legutáltabb és...

Melyik a legutáltabb és számotokra legidegesítőbb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Sajnos a vízöntő és halak már nem fér el válaszlehetőségnek, így aki rájuk szavaz az kérem írja meg.

Kérem fölöslegesen ne írjon ide senki, akit nem érdekel a téma és nem hisz ebben. Semmiféle provokálás nem célom, szimplán csak kiváncsi vagyok.



2021. dec. 6. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 aniko49 ***** válasza:
100%
En a szuzekre szavaztam de megjegyzem van egy kos fonoknom aki alairom hogy nagyon igazsagos de egyben nagyon idegesito is az izgagasagaval.Azt mondja higgadjak le mikozben o az ideges.
2021. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező misem egyszerűbb jelented.

Ha nem válasz a kérdésre jelented és a modik intezik. Nem hisztizel rajta. De nem, neked ez jó, valamiért.

Persze kikerheted magadnak, mert fals, de ha letudod, hogy ez rád nem igaz akkor mit lovagolsz még rajta?

Én mondjuk e miatt gcire élvezem, hogy így beakadt a lemez.🤣


Továbbra is tök jó helyen van itt, mert krvára fent akadsz olyan dolgokon amik rád nem igazak. Közöd sincs hozzá, de mégis a személyedet sérti.

Ööö miért is?

Ha meg volt a bocs, meg van a link és megvan hogy a horoszkópod nincs meg, mégis bi a fszom gond van még?

2021. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
73%

51 azt lehet csak magának mondja, az is előfordulhat...

[link]

2021. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 aniko49 ***** válasza:
69%
53 nagyon jo!koszonom.
2021. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

#52 Továbbra sincs jó helyen itt, mert még mindig nem erről szólt a kérdés.

Egyébként nagyon jól leírtad saját magad a válaszoddal, mivel pontosan te lovagolsz rajta és válaszolgatsz vissza, mivel te sem bírod elviselni ha nem szólhatsz vissza, szóval nálad bizony beakadt a lemez 😃

Egyébként skorpió vagy, hogy ennyire szívügyed lett itt háborúzni? Csak mert nem volt célom titeket lehúzni, ha esetleg emiatt vagy ilyen kis durci...😂

Ne nevettesd ki magad! :)

2021. dec. 19. 11:58
 56/66 anonim ***** válasza:
64%

Nem, én sem vagyok skori. Rosszabb. Sokkal rosszabb, és még csak le sem húztak.

Csak nehezedre esik felfogni, hogy mi van.

És nem, nem akadt be nálam én elvagyok.

háborúzni? Ez neked háború? Nekem ez egy lerágott csont csócsálása, de ki, hogy érzi.

A háborúban, párbajban valaki meghal. Te veszélyeztetve érzed magad #41 miatt? Ilyen gyenge a tűrésküszöb?


"Ne nevettesd ki magad! :)"

Szerintem annak már mindegy mindkettőnknek... 15-e óta szívjuk egymás....S most 19-e van. Ha ezzel nem nevettetük ki magukat akkor semmivel. Egy felesleges dolgon vitatkozni 4 napot, hát röhejes vagy legalábbis gyerekes. Mintha direkt csinálnánk.

Vagy mintha rossz házasok lennénk kik itt élők ki a családi gondjaikat.🤣

Mindegy, 2 oldal elég...(Nekem)

Elviszi az egész kérdést. De ha folytatni akarod, önmagad fszsága felvállalása helyett folytathatod ezekkel... Én szívesen válaszolok 😘


"Továbbra sincs jó helyen itt, mert még mindig nem erről szólt a kérdés."

Szerintem jó poén ahogy fennakadtál rajta. Azon ami másik kérdésbe való. Mégis négy napja rágjuk. S ha megért 4 napig szpni egymás...almalevét, akkor biztosan van oka, valahol tükör neked. Ajánlom hogy néz magadba mi igaz ebből a fszságból rám, hogy időt (4napot) szakítottam arra, hogy felbsszam magam?

Mert csak amiatt van jó helyen itt is.

Én szoktam, tükörbe nézni, S jókat nevetek S borzongok azon hogy hogy a fenébe sikerült ezeken fennakadni? A hű de nagy problémákon. Ez mondjuk neked is fsza lehet.


"te lovagolsz rajta és válaszolgatsz vissza, mivel te sem bírod elviselni ha nem szólhatsz vissza"

Bocsáss meg, de megrögzött válaszoló vagyok.

Amíg nincs lezárva, addig...(sóhaj) sajnos kényszeres. 😩


De tegelem #44;#47;#49

Én úgy érzem hogy már akkor tisztáztam #41-et és a #44-ben

Hogy akkor nem vagy skori sem.

Mégis, húzzuk ezt a részét 2 napja...


Nem védem a skorikat ott (#49) abban mondjuk elvakult csóka van.


A normális válaszom a kérdésedre meg: (ha már #51 vissza hozta)


Alapban nem a csillagjegyek alapján ítélem meg az embert, nem rossz a horoszkóp de önmagam egy részének megismerésére használom, nem mások megítélésére.

Jobban szeretem előbb megismerni az embert, S az a személyiség alapján megítélni.

Azaz, milyen személyiség jegyeket hoz a családtól, a világból. Milyen az Mbti személyiség jegye, milyen a színe (Disk), és csak utána a horoszkóp... Nap, hold, asc. Persze csak ha van ezekre a szrokra ideje. (Mert amúgy nincs)

Alapban az ismeretség alapján ítélek.


#53 nincs mit.

2021. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

#56 fú, van baj, nem is kevés...

De tudod mit, mondasz valamit, bármit is jelentsenek a válaszaid, mert ezt halandó ember értelmezni nem tudja. 😂

Na mindegy, részemről (is) élég volt ennyi a farokhuzogatásból, írj csak azt amit akarsz, úgyis nekem van igazam. 😃

2021. dec. 20. 00:54
 58/66 anonim ***** válasza:
26%

Király 👍 ha csak annyi van meg hogy #39-ből, a #38-nak írt tartozik ide, a többi az másik kérdésbe név szerint a "Miért ilyen rossz emberek a skorpiók?"-ba; link #49 akkor fsza. Mert mi ezen rágodtunk, meg hogy miért van itt jó helyen....


Nekem igazából mindegy kinek van igaza. Én elismertem hol hibáztam, de neked volt szívügyed felháborodni #39 B felén... Én meg ha úgysem tudok aludni, miért ne?

44 óta vagyis 49 óta nem is értem, de szrom le, hogy min kellett így felkapni a vizet?

A miért van jó helyen vita is egyet értésből indult... Az ok amiért jó helyen van itt az nem más mint a 4 napnyi reakciód rá.... ami mellett továbbra is kiállok, még ha eredetileg nem is ide akartam írni.


Szóval te fennakadtál a semmin, én meg kényszeres válaszoló vagyok. Nem jó kombó a normálisan válaszolni akaróknak....


Emiatt bocs többiek, két csárdás egy dudásban.

2021. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
34%
*két dudás egy csárdában.
2021. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
91%
én skorpió vagyok és állíthatom, hogy azért vagyunk néha olyanok amilyenek mert nálunk ez védelmi reakció. a legérzelmesebb jegy vagyunk amit a mars ural csak úgy mint a kost, ergo támadással védekezünk. én ezen nagyon keményen dolgoztam és mostanra szerencsére békés tudok maradni minden helyzetben, mindenkivel kijövök, bár erre sokat rátesz a rák aszcendensem és rengeteg mérleg jegyem ami "letompít".:D
2021. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!