Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és Bika nem biztos...

Oroszlán és Bika nem biztos annyira rossz páros mint horoszkópban van írjak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg sokkal rosszabb. Lehetetlen elviselni az egoista önjelölt kiskirály oroszlánokat.


Üdv egy bika.

2021. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Igazából szerintem a két jegy azért nem jön ki egymással mivel az oroszlán büszke és szereti ha adnak a véleményére. A bika meg makacs önfejű és ha bármi rossz történik vele mindig a másikat okolja érte . Szerintem azért aszcendens is számít. Mikor valaki bika oroszlán aszcendens az nagyon kemény .


Üdv egy Oroszlán Skorpió aszcendens

2021. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12- Bika nap, Oroszlán aszcendend és Kos hold vagyok. :) Akkor ez mennyire kemény?
2021. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Semennyire sem kemény. Én mindegyik jeggyel kijöttem, aki nem rekedt meg az egoista, ösztönlény szintjén.

Érdekes, számukra a horoszkóp nem egy kőbe vésett dolog volt.

Náluk tapasztaltam a tudatosodást.

2021. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2021. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
anyum oroszlán, apum bika - ha azonos a cél, és a többi jegy is összhangban van, akkor megállíthatatlanok együtt. :)
2021. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!