Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen kapcsolatban lehet ez...

Milyen kapcsolatban lehet ez a két ember egymással? Láttok bármit?

Figyelt kérdés

Sajnos csak az egyikük pontos születési idejét sikerült megszereznem. [link]

Én már megírtam egy elemzést, de mielőtt továbbküldöm szeretném meghallgatni ti mit gondoltok! Nagyon köszönöm előre is!



2022. febr. 5. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
1 - Miért fáj neked, hogy egyre több ember jöb rá az igazsàgra?
2022. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És ha egy világutazó párnak születik gyereke akik bejárják az egész földet akkor vele mi a helyzet? És mi az hogy az egynenlítőn nem hat a horoszkóp ahol nincsenek évszakok csak állandó hőség, remélem nem a rasszizmus miatt. Ostobaság az egész horoszkóp be kell látnod.
2022. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
12 - Butaságot írsz megint, ezzel öngólt lőttél a szkeptikus csapatnak. Az asztrológia sokszorosan kutatott és bizonyított terület.
2022. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Bármilyen bizonyítékra kíváncsi vagyok kedves varjuú
2022. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hol születik meg, mert azok a körülmények hatnak, ahol születik. Hatnak a körülmények az egyenlítőn is. Az ott születettekre az jellemző, amilyen az ottani éghajlat, fényviszonyok, amilyen az ottani természet. A horoszkóp nem ostobaság, hanem mélylélektan.
2022. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
14 - Számos bizonyítás készült erről, itt vannak nálam.
2022. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
És ha valaki egy tengerjáró hajón születik meg, vagy akar egy űrhajón a távoli jövőben? Kíváncsi vagyok a bizonyítékokra varjú.
2022. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
👀🍵
2022. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen mindegy, hol születik, ahol éppen születik, annak a helynek fényviszonyai lesznek a meghatározóak a lélekre. Az űrben születettekre is a Nap fog hatni.
2022. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Kreativitásodnál már csak a kitartásod nagyobb. Hogyan hat a fény a leendő személy tulajdonságaira és a jövőjére?
2022. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!