Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik az oroszlán jegy jó és...

Mik az oroszlán jegy jó és rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés
oroszlán vagyok.

2022. márc. 9. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én utálom, ha kritizálnak vagy nem értenek egyet velem.

De amúgy egy segítőkész, visszahúzódó, csendes lány vagyok.

2022. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a sors egy rettentően buta, beképzelt, fölényeskedő, sértődős, ordibáló oroszlán családtagot adott. Sohasem tudtam vele együtt dolgozni. Sziszmog, piszmog, szivatja a másikat akaratán kívül. Ja, és rendkívül trehány. Letakarítja ő a gáztűzhelyet, de majd csak akkor, amikor neki kedve lesz hozzá. Addig a többi ember meg a mocsokban főzze a kajáját. Étkezések alkalmával mikor megette az adagját, akkor akkorát lök az üres tányéron, hogy majdnem leesik az asztalról. Bezabál, elvonul dögleni a mocskot pedig takarítsa el más utána vagy várja meg az ember, amég fölkel és ha kedve van éppen mosogatni, akkor talán elmossa a már rászáradt ételmaradékos tányérokat. Azt mondják, hogy a skorpió a legrosszabb csillagjegy. Én pedig azt mondom, hogy egy olyan oroszlán, aki most éli az első életét itt a Földön, annál rosszabb nincsen. Egy empatikus, művelt, lojális skorpió 100x jobb egy buta oroszlánnál.


Ezeket azért írtam le, mert konkrét példán keresztül jobban megértik, hogy milyen is egy kezdetleges oroszlán jegyű ember.


Vannak jó tulajdonságai is, de az sajnos elég kevés. Nekem ilyen jutott, sajnos vagy nem sajnos.

2023. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!