Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak férfiakról...

Mit gondoltok a bak férfiakról, oroszlán férfiakról és kos nőkről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:37
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Szerintem nem az számít, hogy melyik jegyben született valaki, mert olvasgattam az előttem válaszolókat, és sokan a csillagjegyük miatt nem szeretik a másikat. Lehet, hogy van akire ezek a dolgok éppen ráillenek, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyforma csillagjegyben szülött olyan. Én például Nyilas vagyok, és azt mondják a Nyilasokra, hogy szeretnek sportolni. Hát, én nem igazán. :D Szóval szerintem badarság az egész, nem igazán hiszek a horoszkópnak és az ilyeneknek. :)
2010. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

A csillagjegyünk a hajlamainkat mutatják meg a viselkedés formulákra...de mi magunk határozzuk meg milyenek vagyunk...ezt én észrevettem kb 13 éves koromban, és elkezdtem gyűjteni a jó tulajdonságokat...mára már elég jól állok, és igazából számítanak rám az emberek körülöttem, mindenben kikérik a tanácsomat, ha úgy van, "védelmezőnek2" tartanak sokan, a hölgyek meg nagyon kedvelnek, de lelkileg, kiöntik nekem magukat, s most semmiféle szexualitásra nem gondolok...pedig aztán én BAK vagyok...ohh és a patkány évéből. :D

Az oroszlán férfiakból is van ismerősöm, igazság szerint az ember olyan, ahogyan bánunk vele...tehát velem szemben korrektek, még ha önfejűek is, és szeretik a pompát és a körülugrálást egoizmusukból kiindulva. ;)


ui.: Mindenki olyan, amilyennek hiszi magát. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Én kos nő vagyok: önző,akaratos,szenvedélyes,segítőkész.

A barátom bak(igaz nem a legjobb párosítás XD),de jól megvagyunk.

A bak férfi:önző,karrierista,és nagyon hangulat ember,nehezen nyílik meg,érzékeny,de nagyon okos,megbízható,hűséges és megértő és kitartó.

:D

2010. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nyilasoknak sportos hajlam?!?! :P :))) Két nyilast is ismerek, az egyik nő és nem kevés túlsúlya van és esze ágában sincsen sportolni, pedig hívjuk folyamatosan. A másik pedig férfi és többet hangoztatja, mint amennyit csinálja. Konkrétan a csinálás nála kimerül abban, hogy vett egy kezdetleges "kondigépet" magának és otthon nézegeti. :S :D


Én egyébként még azt is hallottam, hogy az asszcendens még jobban hat az emberre mint a csillagjegye.


Tényleg nem a csillagjegyed határozza meg, hogy milyen ember vagy, de kb. annyit számít mint hogy "milyen földbe ülteted a palántát". Van egy alap tulajdonsághalmazod és a környezet hatásai alapján egy-egy jobban előtérbe kerülhet. Viszont vannak olyan jellemzők, amiken nem tudsz segíteni ha meggebedsz sem Azokkal pedig meg kell tanulni együtt élni, a legoptimálisabban használni őket. Én, ahogy már az előző hozzászólásomnál is írtam (09.21-12:47) pl. egy skorpió nő vagyok mérleg asszcendenssel és rájöttem elég korán, hogy meg kell valahogy próbálnom együtt élni a rossz tulajdonságaimmal is. Kibújni a bőrömből sajnos nem tudok, így igenis elég határozott, másokkal de leginkább magammal szemben is nagyon kritikus ember vagyok. Tehát rájöttem, ha ezen nem vagyok képes változtatni, akkor azt kell megtanulnom, hogy ezt hogyan kell a helyzetnek lehető legmegfelelőbben tálalni.

És ez is bizony egy tipikus skorpió és főleg mérleg tulajdonság, ami miatt sem annyira kedvelt ennek a jegynek a szülöttei. Gondolom többségeteknek is mikor olvastátok, hogy milyen jegyű vagyok nem az jutott eszetekbe először, hogy hű azt a jegyet szeretem.


Na most már túl sokat fárasztottalak Titeket, de sajnos pl. ez is egy tipikus skorpió tulajdonság, hogy van véleményem mindenről és azt szeretem meg is osztani, ha van rá lehetőségem. :))))


(28/N)

2010. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Szintén kos nő vagyok. Nagyon igaz az amit írtak erről a jegyről. Az önzőség tényleg megvan bennem, sajnos, bármennyire is szeretnék megváltozni. Uralkodó típus vagyok, mindig meg akarom mondani h ki mit csináljon holott közöm nincs hozzá. A párom vízöntő, ő az aki folyton rám szól h állítsam le magam ha már túlzásokba esem. Az elején szarul esik a beszólás, de utána átgondolom és rájövök h igaza van. Néha meggondolatlanul teszek cselekszem, úgy össze tudok veszni az emberekkel h az borzasztó, utána persze már bánom és nem győzök bocsánatot kérni ha rájöttem h nekik van igazuk.

Az igazságérzetem fejlett, és rögtön megérzem a másik ember szavában a legapróbb gúnyt is, ebből kifolyólag nem barátkozom mindenkivel, én az az előbb szemlélődős és utána barátkozós típus vagyok. Első benyomásra nem mindenkinek vagyok szimpatikus, de aki megismert eddig mindenki azt mondta h pozitívan csalódott bennem. Ha szeretek akkor nagyon szeretek és hűséges is vagyok, de ha megcsalnak akkor visszacsalok. Na ennyit magamról.


Oroszlán pasi, életem első nagy szerelme. Vonz ez a jegy, sőt kifejezetten izgat is, egy jóképű oroszlán pasinak nehéz ellenállni.


Bak, kosnak nem való az 1000%. Egyszer volt hozzá szerencsém, elég is volt. Egyszerűen mindenben más volt mint én, az életfelfogása, minden.

2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

én bika vagyok és van egy oroszlán férjem.Az tuti hogy nehéz neki ellenállni,már első pillanatban bevonzott,jóképű is:D

az oroszlán pasi magabiztos,kicsit egoista,de szórakoztató,erős szexuális kisugárzása van,segítőkész,kicsit füllentős.Nagyon izgalmas jegy.

Abszolút nem illik össze a mi csillagjegyünk,mégis évek óta kiegészítjük egymást.

2010. szept. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Én is kos lány vagyok, és tökéletesen illik rám is a jellemzés, amit a 2., 3. válaszoló írt!!!
2010. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

17:24 én is Kiss kos vagyok :D

A párom oroszlán, és nagyon jól kijövünk.

Szinte minden illett rám, amit a kos nőkről írtatok!

2010. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
57%
Kos nő.Eddigi tapasztalataim:Hiú,önző,akaratos,idegbeteg,kétszínű,álszent.Tisztelet a kivételnek,csak előjöttek a rossz emlékek...
2010. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

Kedves utolsó, az, hog valaki álszent, meg kétszínű. Hát ez pont a kosokra nem igaz. Én kos vagyok, párom kos, anyukám kos, párom apukája is kos. Legjobb barátnőm is kos. :D (tudom kicsit fura, meg vicces, de ez van. Nem mondom vita mentes környezet!)

De a lényeg, hogy bennünk van az önzőség, az uralkodó vágy. Viszont a kosoknak mint írta előttem valaki, nagyon magas az igazságérzete. Nekem is az, és ezt sokan megjegyzik nekem. De pont emiatt mindig törekszem az igazságoságra másokkal szemben. Nem vagyok kétszínű, hátba még soha nem támadtam semmit, sőt az ilyen embereket nem bírom. Kimondtottan az egyenes embereket szeretem. És ilyenekkel barátkozom. És a környezetemben élő kosok sem ilyenek. Páromba például azért szerettem bele, mert már elegem volt a sok kétszínű emberből, akinek még a véleményét is csak hátulról hallotad vissza. Anno amikor őt megismertem, ő mindent hideget, meleget a két szép szemem közé mondott. Jobban becsülöm az ilyen embereket :) És érdekes kos vagyok, párom is kos. (apja is ilyen)

Kérlek, engem sért, hogy ráhúzod csillagjegyemre azt a jelzőt, amit még egy kosnál sem tapasztaltam. Voltak rossz élményeid. Oké, elhiszem. De ez sokszor nem a csillagjegy függvénye. Nagy szerepet kap a szocializáció, a barátok is alakítják az embert. Talán az az ember aki ilyen és kos, nem megfelelő környezetben növekedet fel. Más normatívában él mint te meg én. Minden jegynek sok a negatív tulajdonsága. Ezt el kell fogadni. De a kosok nem kétszínűek. Sőőőt! Igaziból ezt a jelzőt most hallotam előszőr, és tőled.


A nyilasos hozzászóláshoz pedig annyit, hogy a nyilasok hajlamosak a lustaságra, hugom is az. Én sportoló vagyok, őt le se lehetne cipelni labdázni sem. Egész nap gép előtt üll. És amiket találtam net-en nyilas jelemzéseket is kikötik, hogy lustaságra hajlamos. De szerintem, ez is egyén függő. Csapattársaim közt rengeteg nyilas van. És minden nap edzenek. Lehet a hajlam megvan, de akkor ők ezen felül kerekednek :)

2010. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!