Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak férfiakról...

Mit gondoltok a bak férfiakról, oroszlán férfiakról és kos nőkről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%

bak férfi tényleg elég rossz személyiség.

Az oroszlán férfi magabiztos,van önbizalma,elég jó személyiség,a maga hibáival együtt is jó személyiség!

2010. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
58%
Bak férfi vagyok.Utálom az embereket és imádom a sört (:
2010. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha a bak férfi még a majom évében is született, akkor tragédia.
2010. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%

bak férfi vagyok és észrevettem, hogy nem kedvelnek a nők :(


így egyedül vagyok, nem vagyok alkoholista, se dohányos, félénk, érzékeny,gátlásos, elmélkedő személyiség vagyok, aki egy ideje elkezdett meditálni és elgondolkodni az élete értelmén

2010. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
38%
a kos nők nagyszájúak okoskódóak akárcsak az oroszlán férfiak, aki ráadásul még bunkók is
2010. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg hülyeség horoszkóp alapján beskatulyázni az embereket. Rohadtul nem mindegy, hogy milyen környezetben, kikkel nőtt fel.
2010. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a személyes tapasztalatok érdekelnek:

kos nő vagyok. És jó pár kost is ismerek. Nem lehet senkit beskatulyázni csillagjegyek alapján. De a kos nőkre biztos, hogy igaz,hogy impulzívak, türelmetlenek, csapongóak, függetlenek, de nagy szeretetéhségük van, önfejűek és bizony többször is neki szaladnak a falnak, mielőtt gondolkodnának. Hirten határoznak el valamit, de ha nem érnek gyorsan célhoz, megunják és új "hóbort" után keresnek. Nagy lángon égnek, bunkónak titulálják őket, de egyszerűen ilyen a természetük...:)


Oroszlán férfiakkal én személy szerint nagyon jól kijövök. Lehet azért, mert tűz-tűz jegy. A nőket viszont nem bírom oroszlánba, sokszor nem találom meg velük a közös hangot. Ami minden oroszlánban benne van, az a társaságigény, szeretik a bókokat, nem bírják az önkritikát, szenvedélyesek, sokszor hiúak, de optimisták és általában kedvesek. Ha már pasikról van szó, biztos, hogy fontos nekik a testiség...nagy tekintélyük van. Ők nem egyszerűen besétálnak egy szobába, hanem tökéletesen alakítják azt.


A bakokról csak annyi tapasztalatom van, hogy nagyon bizalmatlanok, eléggé karrieristák, és nem mindig sikerült a bizalmukba férkőznöm.


Remélem segítettem :)

2010. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
én 1 bak fiút ismertem, nekem nagyon szimpatikus volt, de lehet, hogy csak azért, mert én is bak vagyok (csak lány)
2010. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:

én is kos nő vagyok..

Kiss vezetéknevű és életem során akárhány pasim volt mindnek Nagy volt a vezetékneve..:D (apám szerint az ellentétek vonzzák egymást..xD)

2010. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Nálam is csak a tapasztalatok, nem általánosítva:


Kos nő: amiket eddig leírtatok nagyon-nagyon sok igaz! DE én hozzátenném az akaratossághoz, hogy két embert is ismerek és ők azt hiszik, hogy mindenben profik, mindent ők tudnak a legjobban és ha valamiben esetleg hiányosak a tudásuk, akkor "jó mondjad csak, úgyis én csinálom ezt a világon a legjobban és te csak hülyeségeket magyarázol" reakciót lehet róluk egy mosoly mögül leolvasni!

Hozzáteszem ezek közül az egyik nő az édesanyám, akit mindezek mellett imádok a másik pedig az iszonyatosan utált anyósom. Na az anyósomról tudnék még ezt-azt írni, de az hogy ŐSZINTE azt pont NEM!! Egy sunyi, hátadba a kést jól belevágva és még meg is forgatva nő, ha nem úgy van ahogy ő akarja egy angyali pofi mögé rejtve. Bár hozzáteszem lehet, hogy ez akkor ilyen brutál tulajdonsá ha még anyós is egy skorpió mennyel! Még szerencse, hogy engem sem ejtettek a fejemre és tudom, hogy kell őt lebuktatni mikor sunyin szemétkedik. Tudom az én jegyemről is tudnának páran kb. ilyen szépeket mesélni, de a kosokra az oKOStojás szót azt biztosan mindre rá lehet illeszteni!


oroszlán: velük úgy vagyok, hogy az édesapám és a kiskorom óta legjobb barátnőm is az. Mindkettőjükre igaz, hogy uralkodóak, makacsak, de az biztos, hogy akit szeretnek azért kiállnak és mindent megtesznek érte. Vagyis akiket nem szeretnek, azokra "ámen"! Összefoglalva őket vagy nagyon jóban vagyok velük vagy nem is beszélünk egy hülye vita miatt, de ha igazán fontosak vagyunk egymásnak, akkor általában egyikünk engedni szokott (bár nem beismeréssel, hanem inkább felejtéssel)! :P


Bak férfi: az életem első nagy-nagy szerelme volt. A baj csak az volt, hogy azt várta, hogy állandóan kalapoljak neki. Ez addig ment is ameddig be nem nőtt a fejem lágya és rá nem jöttem, hogy mekkora egy öntelt bunkó én meg mekkora egy ökör vagyok!

Második öntelt tapasztalás az apósom, akiről elég ha annyit írok, hogy anyósom kettő, csak még agresszív is!

A kosokkal tényleg jól összeillenek, két ... na jó inkább nem írom! :S :D


Tudom én sem vagyok piskóta skorpió nőként, de most szerencsére én nem voltam kérdés! :P :D :D

2010. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!