Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányomnak milyen karriert...

Lányomnak milyen karriert mutatnak a csillagok?

Figyelt kérdés

Milyen szakmai pálya, hivatás lenne neki megfelelő, mit mondanak személyiségéről a bolygók? Köszi a választ!

[link]


2022. máj. 14. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szépség, harmónia, és ezek gyakorlati megvalósítása. Kozmetikus?
2022. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Szexmasszás.
2022. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Rosszlányok..hu
2022. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

2008.08.22. 15:22 körüli az időpont.


A sok szűz energia a 9. házban utalhat valami olyan egyetemi/tudományos pályára, ahol sok elemzésre van szükség. Az első házban a bak jupiter is ráerősít erre, mint bölcs, professzor, tanító figura, aki mivel bak, magas státuszra, magas társadalmi teljesítményre törekszik. A nyilas aszcendenstől és plútótól megkapja mindehhez a kezdő lendületet és lelkesedést, amely néha idealisztikussá, naivvá válhat, de ez a lendület kell ahhoz, hogy magas szintre jusson. A bika hold az 5. házban utalhat művészi érdeklődésre, tehettségre. Mindezeket én nagyon erőforrásos energiának látom.


Az egyetlen kérdéses terület számomra az oroszlán nap, bezárva a 8. házba, egyben bezárt 8. házúr, ezen túl pedig határhelyzetben van, tehát úgymond halmozottan jellemző erre a figurára a veszteség, hiány, izoláció témája. Ez a figura hordozza magában az apai mintákat. Így én első sorban az apára kérdeznék rá és a vele való kapcsolatára. Azt gyanítom, hogy apai témákkal kapcsolatban lehetnek problémák.

2022. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért pontoztátok le az első válaszomat? Az Mc a Mérlegben van, annak a diszpozítora a Vénusz. (Az pedig a gyakorlatias Szűzben áll.) Ez a cél, ide tart.
2022. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

#6

Én pozitívnak jelöltem. Nagyon sok itt a rosszindulatú ember.

2022. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Onlyfans modell
2022. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Inkább a lányodról mutattál volna képet.
2022. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezen kérdés, és a genetika alapján nem túl jót.
2022. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

#5



Az MC-nek ura a Venusz, nem a diszpozitora. A Venusz diszpozitora a Merkur. A hazaknak ura van, az egitesteknek diszpozitora.



Na, akkor a kerdesre:



A komoly 9-es hazas erdekeltseg miatt a jog, a politika, a diplomacia, a vallas mindenkeppen eloterbe kerul. Akar karrierszinten is, mert a fo karrierjelolo, a Venusz is ott van, bar a zodiakalis helyzete eleg rossz, de a Merkur segiti, a retrograd Uranusz a 3. hazbol mindenkeppen ad egy gellert az alapveto gondolkodasi folyamatnak. Az ilyen ember gondolatai/kommunikacioja a tomeg elott vallalhatatlan, ami fosodratu jogi-politikai karrier eseten nem sok jot iger. Esetleg valami szelsoseges "basz-szuk szet a rendszert" partban befuthat. Nekem Nap-Uranusz van hasonlo orbisszal, vagyis kisse aterzem. Ja, meg a csodas retograd Bak Jupiter. Nekem is az van. Ki kell alakitani a sajat ideologiat, amiben hisz, a jart ut nem mukodik ezzel az allassal.



37F incel

2022. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!