Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az lehet, hogy a lányomnak...

Az lehet, hogy a lányomnak nem záródik be a 3. szeme?

Figyelt kérdés
Már... kb. 4 éves korától lát lovakat, és 3-4 éves lát egy fekete hajú nőt. Az utóbbi, félelemmel tölti el. A lovak pedig megnyugtatják. Olyan is történt, hogy az egyik osztálytársa meg akarta verni (azóta már elvittük az iskolából) , mire ,,valami" a kislányom szerint a kedvenc lova, félrelökött egy kisfiút, kb. elsős /másodikos lehetett. A kisfiú nekiesett a támadónak, mire az hirtelen elfelejtette, hogy miért is van ott. Én is ott voltam, láttam, csak a lovakat nem. Hallottam már arról, hogy 2/3-7 éves gyerekek ilyeneket látnak, csakhogy az én kislányom már 13 éves lesz idén. Lehetséges, hogy nem záródott be a 3.szeme? És ha igen, miért?

2016. ápr. 10. 20:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*3-4 éve lát*
2016. ápr. 10. 20:25
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Inkább pszichológus kellene neki, nem ilyen baromságokban hinni. Súlyos trauma érhette, vagy más baja lehet.
2016. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Hááát ha az én lányom ilyet látna utánanéznék mit tesznek a kajájába
2016. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem komoly válaszok kellenek. Nem az iskolában eszik, mert nem szereti a menzát -> nem fizetek érte fölöslegesen. Válaszoljon az, aki ért ehez.
2016. ápr. 10. 20:31
 5/23 A kérdező kommentje:
ehhez*
2016. ápr. 10. 20:31
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Jó, azt hittem, komoly a kérdés, illetve fontos a lányod. Ha viszont csak szórakozol, illetve meggyőzhetetlen vagy a képzeteidben, akkor akár le is zárhatod a kérdésed, mert semmi értelme.
2016. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Van, aki nem veszíti el ezen képességeit.Pláne azok, akikből nem is igyekeznek kinevelni.De ez nem baj, ha látó, hát akkor látó.Így, 13 évesen miket lát?még mindig a lovakat és a fekete hajú nőt, vagy vannak más különös tapasztalatai is?
2016. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Senkinek sem záródik be a harmadik szeme, mert abba belehal. A harmadik szemnek nevezett dolog nem szem, hanem létfontosságú "szerv". Ha nem működik, az illető meghal. Két lehetőség van. Vagy érzékeny, vagy figyelemhiányos, és próbálja felhívni magára a figyelmet. A második sokkal valószínűbb, de ki tudja. Ha viszont érzékeny, akkor érdemes lenne rábeszélni, hogy ne hangoztassa azt, amit lát, mert kiközösítik. Az egy dolog, hogy a szülei különlegesnek tartják, és lelkesednek, de a gyerek sohasem fog tudni így beilleszkedni a társadalomba.
2016. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Aki ért ehezz inkább pénzért csal, mint ingyen baromkodjon itt.
2016. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 death42 ***** válasza:
45%
Mi ez valami olcsó Kör utánzat? Nemis utánzat, mert a filmben Samarától féltek a lovak talán Samara is félt tőlük. Rég láttam a filmet. Szóval ez egy párhuzamos verzió akar lenni? És három szem? Három szeme van? Véletlenül nem Tenshinhan vagy? o.O
2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!