Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek 12-es házban van a...

Akinek 12-es házban van a bak, hogyan szabaduljon meg a "belső rabszolgahajcsárjától"?

Figyelt kérdés

Ugye vízöntő aszcendens jár mellé, ami meg pont szabadulna tőle...Így az eredény hogy egy lázadó forradalmár és egy diktátor rabszolgahajcsár kereszttüzében vagyok. (Persze képletesen) Magyarul tudat alatt a saját szabadságomat szabotálom, ami ellen aztán tudatosan lázadok, ami miatt tudattalanul még nagyobbat sózok oda magamnak, ami ellen még inkább lázadok. És így tovább.

Az erősen túlpörgött bak jellegtől hogy lehet megszabadulni?

Az is jó ha lejjebb kapcsoljuk a belső diktátort, mondjuk normál felelősségvállaló ember üzemmódra.

Ez hogy lehetséges?


2022. máj. 19. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ostorral?
2022. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kell ide pluszba ostor, van már itt elég. 😅

(Amúgy meg off)

2022. máj. 19. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Add nekem. Én úgyis lusta dög vagyok, ellessz az a háznál. Xd

Üdv, egy skorpió

2022. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig helyreteszem az októberi Skorpiót.

(Bika.)

2022. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huh, meg mázli hogy én novemberi vagyok.. ilyesztő.. Xdd
2022. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bálvány ***** válasza:

Jó kérdés, de ezt a választ nem ezen a fórumon fogod megkapni. Én is sokat törtem a fejem, hogy a vélt 'negatív' állásaimat hogyan semlegesíthetném.

Szerintem megszabadulni ezektől nem lehet, helyette arra kell törekedni, hogy olyan életutat válassz, ahol ezeket a rakoncátlan erőket igába hajthatod, hogy neked szolgáljanak.

Ez talán már a pszichológia területe. Szakemberhez is fordulhatsz válaszért.

Vannak weboldalak (astro-seek.com ), ahol a regisztrált tagokat leválogathatod bolygóállás alapján.

Írj levelet a hasonszőrűeknek (angolul) és kérdezd meg ki hogy kezeli ezt a feszültséget!

2022. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most olvasom...😅


"erőket igába hajthatod, hogy neked szolgáljanak..."


Van itt már elég minden igába hajtva, még sok is.

Biztos, hogy nem! 😅

Ez az igás dolog egy vízöntőnek rosszabb mint a pokol. Mindegy hogy melyik oldalán van.

Én épp ez ellen küzdök!


Amúgy értem mire célzol, csak még azóta sem jöttem rá, hogy ezt hogyan...

2023. jún. 17. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!