Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hétvégén megismerkedtem egy...

Hétvégén megismerkedtem egy "nyilas" pasival. Egyből lenyűgözött, levett a lábamról. Milyen használati utasítást tudnátok - tapasztalat alapján - adni hozzá?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű eset a nyilas pasi, viszont varázslatos...

Ja: ikrek vagyok.



2022. júl. 20. 08:26
 1/4 anonim válasza:
15%
Felejtsd el. A Nyilas őszinte csillagjegy, az Ikrek kétszínű, ezt nem fogja kultiválni.
2022. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj vele,amikor akarja.
2022. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy nagyon szeret lenyűgőzni, és szereti önmagáról a legjobb képet adni. Persze mivel ez csak egy próbálkozás, amikor igazán önmagát adja az lehet teljesen más is mint az előadott. Könnyű átlátni rajtuk, mert bénán játsszák meg önmagukat.
2022. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

A legjobb baratom nyilas, oroszlan holddal es egyeb tuzes jegyben allo bolygokkal, illetve tobb nyilas napjegyu ferfit is ismerek van aki inkabb nyilas-szuz bolygoallasokkal van, vmelyik halak-nyilas..

Ami kozos mindegyikukbe az az optimizmus es akarmekkora szarba kerulnek mindig kimasznak belole vhogy ebbol a felfogasbol kiindulva..

Oszinte emberek, viszont szerintem picit lustak egy foldjegyhez vagy egy koshoz kepest..

igenylik is az oszinteseget, meglatasaim szerint, husegesek, de igenylik a szabadsagot, (de nem annyira mint egy vizonto pl) ennek ellenere kapcsolataiban ha szereti az illetot szerintem kompromisszumkepes, es kitart mellette, ellenben ha kevesbe nagy a rajongas, egy pillanat alatt odebb all.

Nagyon szorakoztatoak es kedvelik is a bulikat, osszejoveteleket, de ha csak ugy random beallitasz hozzajuk sem zavar el.:)

Oszinten erdeklik az emberek / vagy nem. - az oszintesege itt is megnyilvanul, csaladcentrikus, de azt is mint egy barati tarsasagkent fogja fel 😄


Ikrek aszcendenssel, es ikrek venusszal/marssal kivaltkepp kedvelem oket, nem haragtartoak, szorakoztatoak es lehet rajuk szamitani barmiben!:)

2022. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!