Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő, Bika, Ikrek, Mérleg...

Vízöntő, Bika, Ikrek, Mérleg és Nyilas ez az 5 csillagjegy a legokosabb és a legszívósabbak, a legtalpraesettebbek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 11:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

Ikrek nem okos hanem egy kamugép megbízhatatlan.

Ikrek: Orbán, Gyurcsány, Trump

Mérleg: Putyin

2023. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
Na, ilyenkor megy a nagy fikázás, meg az előítéletek, mindenkinek tudja a másiknak a teljes személyiségét meg az egész életét, csak a napjegy alapján. Amikor meg valaki komplett születési képletről kérdez, egy betűt nem tudtok mondani róla, csak megy a takarózás, hogy jajj, hogy ennyi alapján semmit nem lehet mondani, ehhez tudni kellene még, milyen fényszöget zárt be két random aszteroida, négy üstökös, meg három műhold.
2023. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Ne csillagképekre alapozd az életed, véleményed és döntésed! Mindegyikre lehet példát és ellenpéldát hozni. A szívósság, kitartás, talpraesettség egy attitűd, beállítódás, mely a legtöbb esetben (Ön) fejleszthető. Nem a csillagjegyen múlik, hanem rajtad. Ezért érdeklődj, akarj, tanulj, képezd magad, tűz ki célokat és tegyél értük!
2023. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Utolsó van benne igazság, amit mondasz elismerem, aláírom.

De viszont pici logika és bizonyos jellemzők tényleg igazak a csillagjegyekre.

Ikrek kétszínű, de erős ésszel bír és nagyon jó emberismerő és tudja kivel hogy kell bánni, hogy lehet az ő színtjére lealacsonyodni és mást vagy másokat befolyásolni, ami valamikor összejön neki, valamikor meg nem.


Mérleg ingadozó, sokat gondolkozik mihez hogy menjen neki, sok enerigiával kell feltöltődnie, hogy az életet bírja, az életet kitudja bírni és valahol azért érzékeny a Mérleg is valahol legbelül, ami valamikor meglátszik rajta, valamikor nem.

2023. ápr. 17. 17:19
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy nincs ilyen az asztrológia szerint, hogy valaki a napjegye alapján ilyen vagy olyan. Több bolygó és azok fényszögei, házai meg mindenféle matematikai pont adják ki egy ember horoszkópja alapján belőhető személyiségét - amiből még élete során fejlődhet is. Tehát eleve nem jó maga a kérdésed. Mindegyik jegyű ember lehet okos és buta is.

A másik, hogy intelligencia is sokféle van. Olvass ennek is utána.

2023. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Szerintem is az Iker csillagjegy a legokosabb utànna pedig a nyilas.
2023. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Bika, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Ez a négy a legokosabb.

2023. ápr. 19. 00:56
 18/23 A kérdező kommentje:

A legokosabb horoszkópok:

Halak, Bika, Ikrek, Mérleg, Skorpió és Nyilas.


Ez a 6

2023. ápr. 19. 13:45
 19/23 anonim ***** válasza:
én mint a szerénység fő példája csakis a vízöntőt tartom a legokosabbnak, mert ők máshogy gondolkoznak, humanisták és nagy újítók.. de egy barátnőm ikrek és hatalmas esze van, szintén a gondolkodása miatt nem mert stréber, inkább intelligencia. De nagy a különbség az okoskodók és a tényleg okos emberek között :D apám pl oroszlán és a nincs nála okoskodóbb
2023. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát a Mérlegenek előre szólok bocsánat annak aki kivétel az ne vegye magára, de nem csak az exemtől de máshonnan én is ezt tapasztaltam hogy nagyon életképtelenek és lusták. Az Ikrek jó tanuló a nagy része az élethez meg az emberekhez szerintem már kevésbé konyítanak.. xd A Bikákkal jó a tapasztalatom, amit csinálnak ahhiz nagyon értenek és képesek stabilitást teremteni. Jó magam pedig nyilas vagyok és nyilas nőt és férfit is ismerek, én nem vagyok jó tanuló, inkább a bölcsesség amiben jó vagyok és sok pácból kihúzott, az élettel kapcsolatos dolgok de műveltnek a legkesévbé sem állítom magam. ( Mégegyszer leírom ez csak szubjetív tapasztalat tuti vannak kivételek)
2023. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!