Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfit milyennek...

Nyilas férfit milyennek írnátok le? Ki/melyik csillagjegy illik hozzá?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 03:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Nyilas nőtől kérdezhetek privátban?
2023. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
#4 Az Ikrek kétszínű, rafinált, hazudozó, megbízhatatlan és bizonytalan, a Vízöntő pöffeszkedő, elérhetetlen, idegesítően különc, a Mérleg pedig egy hisztibajnok, ha nem úgy van minden ahogy ő akarja, mert neki kell a középpontban csillogni, még az Oroszlánt is hiúságban lepipálhatja. Ezeket mérlegelve egy önző, hanyag, perpetuum mobile, de kellően okos és intelligens Nyilashoz viszonyítsunk.
2023. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Az aszcendense sokszor jellemzőbb ám mindenkire a környezete szerint. Nincs olyan, hogy csak 12 féle ember van és ahhoz majd kik illenek. A Nap inkább az, amilyennek hiszi magát, a belső motivációi, életereje, önbizalma. Ez valakinél nagyjából egyezik, másnál nagyon más a kint és bent. Az egyes ház területén lehetnek még bolygók, amik miatt más jegyek is "beleszólnak" és a Nap sem mindegy, hogy pozitív vagy negatív fényszögeket kap.

A Nyilas minőség önmagában felfedező, optimista, lovagias, társasági, sportos-utazós, ugyanakkor azért a bőséget is szereti... amolyan "főpapi", lelkesítő jegy, aki magasra tör valami magasztosért, de persze ennek van negatív oldala, hogy hamar megunja rutint, állóvizet, így nem feltétlenül hűséges, pl. lehet, amikor elérne egy célt, már más érdekli vagy túl messzi célokat tűz ki, nem figyel a részletekre, esetleg arrogáns, magához nem méltónak tartja a hétköznapi dolgokat, problémákat. (Egyébként meg mind a 12 jegy benne van mindenkiben, csak más-más életterületen. Így mondjuk nem mindegy, hogy ez a nyilas Nap is hová esik.)

2023. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kos - Kos vagyok az előző férjem Nyilas - bak. Borzasztó páros voltunk. Mostani párom nyilas - nyilas. Na így emberrel még nem passzoltam mint Vele.
2023. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
Mi az hogy Nyilas-Bak? Érhetően fogalmazzál már!
2023. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
#15 A nyilas bak az egy hungarista juh.
2023. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nyilas bak aszcendenssel.

Kos - kos aszcendessel.

Nyilas - nyilas aszcendessel

2023. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16 !


Felvisitottam XDD

2023. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az illik a nyilashoz, aki elviseli. Én kos-szűzként nem tudtam.
2023. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 Hogy hogy még szűz kos vagy? Még nem párosodtál egy jerkével se?
2023. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!