Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy próbát megér. Oroszlán nő...

Egy próbát megér. Oroszlán nő vagyok,ki illene hozzám?

Figyelt kérdés

27 éves késő augusztusi oroszlán nő vagyok. Szűz a holdam,aszcendensem,merkúrom. Rák a vénuszom, marsom.

Sikersztorim egyedül a Bakkal és a Rák jeggyel volt. Problémamentes tapasztalatom volt még a Skorpióval és Halakkal is (annyi, hogy nekem sajnos unalmasak, így nem működött) Kossal és Szűzzel még sosem volt dolgom. A többi jegy sajnos kikészített, így felejtős:(. Legnagyobb fájdalmat a levegő jegyek okozták és földjegyek közül a Bika. Kétségbe vagyok esve így 27 évesen



febr. 9. 14:32
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én inkább érzem magamban a Rák és a szűz energiáit. Nagyon bújós és érzékeny vagyok.
febr. 9. 14:36
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ikreket próbáltad?
febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen, még középiskolában, illetve nemrég lett vége egy kapcsolatomnak egy Bika Ikrek határral :(. Nem voltak hűségesek és hamar meguntak engem, de egyébként tenyerükön hordoztak
febr. 9. 14:42
 4/37 anonim ***** válasza:
45%

1 vagyok

Ha meguntak, akkor benned van a hiba!😜

febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Vagyis 2-es,bocs...
febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy meleg volt a középiskolás barátom, csak én akkor még naiv voltam. Mai napig ír viccel, hogy lefeküdne velem. A mostani Bika Ikrek határnak én voltam a leghosszabb kapcsolata. Nála sem okés valami, mindig menekül. Azt is bevallotta hogy biszex. Volt szintén egy biszex (aztán ki tudja mi igaz) Vízöntő barátom. Én már levegő jegyekkel nem is merek belekezdeni semmibe, annyira jellemző rájuk ez a mindent is ki akarok próbálni az ágyban dolog
febr. 9. 17:17
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom🤣🤣🤣
febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Gondolom azért vonzom őket,mert naiv és ártatlan a külsőm. Határozott se tudok lenni 🤣
febr. 9. 17:19
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

"Nála sem okés valami, mindig menekül. Azt is bevallotta hogy biszex."


De nálad sem, csillagjegyek, illetve aszcendensek alapján választanál partnert magadnak, és még meg is osztod a nyilvánossággal.

febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ez a lényege az asztrológia, horoszkópok kérdéskörnek. Akik hisznek benne, azoknak ez normális.
febr. 9. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!