Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy próbát megér. Oroszlán nő...

Egy próbát megér. Oroszlán nő vagyok,ki illene hozzám?

Figyelt kérdés

27 éves késő augusztusi oroszlán nő vagyok. Szűz a holdam,aszcendensem,merkúrom. Rák a vénuszom, marsom.

Sikersztorim egyedül a Bakkal és a Rák jeggyel volt. Problémamentes tapasztalatom volt még a Skorpióval és Halakkal is (annyi, hogy nekem sajnos unalmasak, így nem működött) Kossal és Szűzzel még sosem volt dolgom. A többi jegy sajnos kikészített, így felejtős:(. Legnagyobb fájdalmat a levegő jegyek okozták és földjegyek közül a Bika. Kétségbe vagyok esve így 27 évesen



febr. 9. 14:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%

#10 A szkíta öntudatú MAGYAR állampolgárok is hisznek abban, hogy ők a kiválasztott, utolsó szkíták, és még fegyvereket is beszereznek a hatalomhoz. Az normális? NEM


Egyes betegek a pszichiátrián azt hiszik, hogy a háttérhatalom, és az elmeprogramozás miatt nincsen normális életük, szerinted azok normális dolgok? Nem hinném, hogy így vélekedsz róla.


Ezek az aszcedenses blődségek ugyanolyan téveszmék, csak TALÁN még nem mentális betegség kategória..

febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
61%
#10 Akik hisznek benne, azoknak sem normális, hogy ez alapján szeretnél partnert választani!
febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem így megy. Ha Rák a Marsod, akkor valószínűleg a Rák típusú pasik jönnek be, de ez lehet a Napjuk, de inkább az Aszcendensük, vagy a Rák uraként a Hold az Aszcendens közelében (ami bizony nőiessé "tesz" egyébként). És ugye attól, hogy bejön valaki külsőre/viselkedésre, még nem feltétlenül fogtok jól kijönni vagy jössz be te neki. A 7-es házad mutatja, hogy mit vársz a párkapcsolattól. Ez nálad a Halak (meg még ami benne van, ha van). A Hold mutatja az ösztönös érzelmeket, kötődési "stílust" - közös vagy jó fényszögeket bezáró Holdak egy jó baráti alapot jelenthetnek és kevesebb félreértést. Szóval csak Nap alapján nem tudsz így keresni, válogatni, ahogy megítélni se senkit. Ismerkedj, és ha valaki komolyan tetszik, akkor pontos képlet alapján lehet szinasztriát csinálni, hogy mi lehet könnyű és mi lehet nehezebb vele. De alapvetően azzal érdemes kezdeni, hogy magadat megismerd, mert a társ mindig visszatükröz. Nem bárkivel kell összeállni, meg mindenkibe beleképzelni valami reményt, hanem kicsit reálisabban válogatni és magasabbra értékelni magadat. Hagyj hosszabb időt az ismerkedésre.
febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
100%

Hagyd ezt, és inkább arra figyelj, hogy hogyan érzed magad általánosságban. Miért tartod fontosnak a csillagjegyeket?

Amikor ismerkedsz, akkor ne skatulyázd be a másikat egyből azért, mert egy adott hónapban született. Csomó más sokkal fontosabb van, amire oda kell figyelni ismerkedésnél.

febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen marhaságokban hiszel, az rengeteg ajtó bezárt előtted, miközben azt hiszed, hogy segítenek boldogulni az életben.


Inkább tudatosítsd magadban mit keresel, foglalkozz azzal, amit szeretsz, ismerkedj, és a többi jön magától.

febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%
Inkább skorpió illene hozzád.
febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%
A hozzád hasonló emberek saját magukkal basznak ki. Higgyél nyugodtan felőlünk ebben, csak nem értem akkor miért panaszkodsz. Szimplán egy buta ember vagy aki ahelyett, hogy rendelkezne realitás alappal 27 évesen horoszkópokban hisz. Elhalad mellettetek az élet mert ennyire görcsösen ragaszkodtok a tévképzetetekhez.
febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy hím oroszlán illene hozzád.
febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%

29 éves vagyok és bak, de nem hiszek ebben xd

azért egy instát dobhatsz üziben, hátha ^^

febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Ne is keresd tovabb, enis oroszlan vagyok, abbol rossz nem sulhet ki! 😁
febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!