Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy próbát megér. Oroszlán nő...

Egy próbát megér. Oroszlán nő vagyok,ki illene hozzám?

Figyelt kérdés

27 éves késő augusztusi oroszlán nő vagyok. Szűz a holdam,aszcendensem,merkúrom. Rák a vénuszom, marsom.

Sikersztorim egyedül a Bakkal és a Rák jeggyel volt. Problémamentes tapasztalatom volt még a Skorpióval és Halakkal is (annyi, hogy nekem sajnos unalmasak, így nem működött) Kossal és Szűzzel még sosem volt dolgom. A többi jegy sajnos kikészített, így felejtős:(. Legnagyobb fájdalmat a levegő jegyek okozták és földjegyek közül a Bika. Kétségbe vagyok esve így 27 évesen



febr. 9. 14:32
1 2 3 4
 31/37 Senior Séf ***** válasza:
70%
Aki leszarja, hogy hiszel a horoszkópban.
febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
34%

"Ez nem így megy. Ha Rák a Marsod, akkor valószínűleg a Rák típusú pasik jönnek be, de ez lehet a Napjuk, de inkább az Aszcendensük, vagy a Rák uraként a Hold az Aszcendens közelében (ami bizony nőiessé "tesz" egyébként)"


Nézni kell a Holdat is mivel az az ura. Egy példa. Nekem Rák Marsom van de a Hold a Vízöntőben és annak az ura a Szaturnusz is a Vízöntőben. Így emiatt a Rák analógiák le vannak kötve, a Szaturnusz lefogja őket. Hírből sem ismerem a hangulatingazodás fogalmát és a hangulatok befogadását se meg semmi ilyen empátiás dolgot se így én ezt a Rák Marsot nem érzem magamban tipikusan és ennek ez az oka, egy Szaturnusz uralta Hold fogja le az egészet, aminek lehet örülök is, mert érzelmek terén van egy önkontroll, ami nem engedi ki. Bizonyos szempontból viszont szívás, mert amúgy sok vizes ember számára olyan vagyok mint egy pszichopata.

febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
34%
Előző vagyok, én emiatt Rák emberekkel nem tudok mit kezdeni
febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
48%

Ki a francot érdekel, hogy milyen jegy illene hozzád....

Akivel jót tudsz dugni,és élvezed is, hacsak nem vagy frigid!

De az oroszlánok jól dugnak!!!👍

febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
36%
Sok volt a Minimax, hogy ilyenekben hiszel még mindig?
febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Oroszlánhoz csak oroszlán illik, ez alap.
febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Egy hímoroszlán. Ha leszbikus vagy, akkor pedig egy orosz lány.
febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!