Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy próbát megér. Oroszlán nő...

Egy próbát megér. Oroszlán nő vagyok,ki illene hozzám?

Figyelt kérdés

27 éves késő augusztusi oroszlán nő vagyok. Szűz a holdam,aszcendensem,merkúrom. Rák a vénuszom, marsom.

Sikersztorim egyedül a Bakkal és a Rák jeggyel volt. Problémamentes tapasztalatom volt még a Skorpióval és Halakkal is (annyi, hogy nekem sajnos unalmasak, így nem működött) Kossal és Szűzzel még sosem volt dolgom. A többi jegy sajnos kikészített, így felejtős:(. Legnagyobb fájdalmat a levegő jegyek okozták és földjegyek közül a Bika. Kétségbe vagyok esve így 27 évesen



febr. 9. 14:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%
A #17-est lepontozták, mert durvábban ugyan, de leírta az igazságot, amit a 80% gondolt, ennyi..
febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
63%

Saját magunk kiprojektált részének tükröződését keressük a másikban és egy ideig hisszük, hogy csak ez lehet a megfelelő partner, és semmi, ami eltér tőle.

A párkapcsolat viszont elsősorban a kompromisszumok sokaságáról szól, nem arról, hogy ki illene hozzánk. Az ideális emberek többnyire átnéznek rajtunk, soha közelükbe sem kerülünk, várhatunk örökké, semmire nem megyünk a plátói szerelmekkel.


Kereshetjük a kákán a csomót, sőt, nem is kell keresni, mert a Szűz automatikusan csak azokat veszi észre, megfeledkezve a többi részéről.

Kifogás mindig található, hogy ő miért nem volt az igazi, miben szeretnél különbet, mint amilyen ő volt, de olyan sosem lesz, hogy valakiben nem találod meg a szingli létbe visszacsábító végtelen keresgéléshez vezető újabb visszaigazolásokat.

Mindenkitől lesz jobb, és mindenkiben lesz a projektált képedhez nem illeszkedő viselkedésforma, amit egy fejlett személyiség nem úgy kezel, hogy "hát ez nem olyan mint saját magam, úgyhogy jöhet a következő, aki majd felér hozzám".


Olyan partner kell, aki elérhető, hajlandó velünk foglalkozni, lehetséges vele társkapcsolatot működtetni, nem veszekedtek annyit, hogy kihullik minden hajad, és pszichésen tartalmazza azokat a dolgokat, amit a hetes házadra projektálsz, másképp fel sem kelti az érdeklődésed. Emellett vannak még olyanok, hogy a fejlődés irányának is összeegyeztethetőnek kell lennie, de az igazi szeretetnél már képes vagy egy másik egyént szeretni, míg a szerelemnél, ahol csak saját magad létezik, ez eleve kizárt.

Ha mindig elbukik a kapcsolat a szerelem elmúlásakor, az mutatja, hogy nem vagy képes saját magadon kívül másféle dolgokat önmaguk miatt szeretni, hanem csak a szerelem tud működni, ami projekció - azaz önmagad.

Pont ez benne a kihívás, hogy elviseljétek egymás nem tetsző oldalát, ne szakítsatok amiatt, mert a projektált képtől eltérő mintákat is kaptok.


A barátnőmmel mi is nagyon különbözünk. Tűz és víz... Sem testalkatban, sem mentális képességekben nem hasonlítunk egymásra. Minden férfi sztereotípia rá igaz, míg én tipikus nő vagyok hozzá képest. Miközben mindig is olyasmi társra vágytam, aki az én női megfelelőm. Ez így elég röhejes utólag nézve, hiszen nálam nőiesebb, passzívabb ember női megfelelője nyilván csak önmagam lehettem volna, mert minden bolygó negatív jegyben van.

febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
22-es, amit leírtál, pont az ezekre igaz :( és hiába szerettem őt a legrosszabb tulajdonságaival együtt, rájött, hogy nem vagyok ugyanolyan, mint ő. A bikákra tipikusan jellemző, hogy olyannal érzik jól magukat, aki a hasonmásuk. Kommunikálni se engedett. A levegőjegyek szintén ez. Nem akartak észrevenni, hallani engem.
febr. 10. 15:34
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
#23 Szóval veled sem lehet kommunikálni, csak azon véleményeket fogadod el, amely a te világnézeteddel azonos, értem. Csak ne lepődj meg, ha ennek következményeként nagyon sokszor pofáraesés lesz a vége "csodás" párkapcsolati próbálkozásainak.
febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért találsz ennyi hasonlóságot a különböző csillagjegyek, és az ehhez kapcsolódó személyiségtípusok között, mert görcsösen ezt figyeled.


Pontosan olyan ez, mint amikor a tinilányok mindig elolvassák a napi horoszkópot a pletykalap végén, és kijelentik, hogy "Úristen, ez pont én vagyok!"


Na, de te felnőtt nő vagy, az isten áldjon meg...

febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
35%
Az baj, hogy a hozzád hasonló embereken segíteni sem lehet mert nem is hagyja magát, ehelyett egy teljes életet élsz le ilyen agyiszinttel és utána csodálkozol, hogy valami nem stimmel, na vajon miért? Ne jelekben, isteni képességekben, energiákban higyjél! Elhiszem, hogy ijesztő józanul gondolkodni, de nem az a célod, hogy párkapcsolatot találj? Hát nem veszed észre, hogy TE SAJÁT MAGAD ÉS EZ AZ ELBAXOTT VILÁGNÉZETED okozza a problémákat? Nem fogod fel, te tényleg ennyire naív vagy? Egészen addig nem fog változni az életed ameddig nem változtatsz ezeken.
febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os. Az összes exem szingli évek óta. Nem hinném, hogy olyan elbaszott világnézetem lenne és én lennék a probléma, csak azért, mert tudok tanulni a hibáimból és megelőzni a bajt. Igen, ebben sokat segítenek a horoszkópok is
febr. 10. 16:50
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#27 Csak abban a hitben élsz, hogy neked ez segít! Olyan, mint a placebo, csak kicsit elvontabban, de hiába magyarázzuk ezt neked, saját magaddal cseszel ki, de nagyon. Amíg nem vagy veszélyes magadra, vagy másra, addig csináld, nem érdekel senkit, ha egyedül maradsz.


Amúgy saját magadnak mondasz ellent, ha annyira hú de jó lenne a világnézeted, akkor nem lennél elkeseredve 27 évesen.. Te magad írtad le. Erről ennyit...

febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
18%

A csecsemő tudatállapoti szinten ragadt mindentudó (de valamiért mégis frusztrált) életteleneknek igazuk van, hiszen megmondták, hogy te tévedsz, ők meg nem. Meg hát többen is vannak, Te meg egyedül. Még egy érv mellettük! Meggyőző a beszédük saját maguk számára. Téged is annyira ismernek, mint az asztrológiát. Hát akkor hol a csapda? :D

Nézz körül hová írtad ki a kérdésed...

febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

#29 Te mit tettél hozzá a mondandónkhoz érdemben? Csak ócsároltad a legtöbb válaszolót, amiért azt merték mondani, hogy nincsen sem tudományos, sem spirituális megalapozott tanulmány, illetve tapasztalat arra, hogy a személyiségjegyek és a csillagjegyek, aszcedensek átfednék egymást, vagy hatással lennének ezen tényezők az emberi kapcsolatokra..


"A csecsemő tudatállapoti szinten ragadt mindentudó (de valamiért mégis frusztrált)" Még úgy kezdi, hogy frusztrált 😂😂, te nem vagy egy kicsit sem az, ugye? 🤡🤡

febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!