Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nő hisz a horoszkópokban?

Figyelt kérdés

Van jó pár női ismerősőm, akik mindent a horoszkópjukra fognak, hogy ez meg ez , ez miatt történt, mert hogy leírták.

Én szűz jegyben születtem, férfi vagyok, és akárhányszor elolvastam a horoszkópomat, egyik se történt meg. Se a heti, se a napi, se semelyik.


2009. febr. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember hisz valamiben. Akik a horoszkópokban hisznek, azok hát... hogy is mondjam... Vágynak arra amit olvasnak, és próbálják így kialakítani az életüket. Hiszen ki ne vágyna szerelemre, és pénzre? Bemesélik maguknak, és ahogy már mondtam úgy alakítják az életüket, ahogy szeretnék... A horoszkóp eszerint egy útmutató is. Szerintem. Remélem érted, ja és elfelejtettem, hogy nem csak a nők ilyenek...
2009. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a szűz jegyű ember nagy reális gondolkodású,nem hisz a babonákban stb.
2009. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én is szűz vagyok a horoszkópban. És nem nagyon hiszek benne, de mindig elolvasom:)...

Amit irnak a szűz csillagjegyről, az szinte 100%ban igaz rám. Talán mégis van valami alapja:P...


[link]


rád igaz?:)(16/L)

2009. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek benne, de sokszor kapok értelmes tanácsokat, meg persze sokszor írnak baromságokat is. Mindenesetre érdekes, és unaloműző.
2009. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem nagyon hiszek benne, de azért elszoktam olvasni.. :)


(Ikrek vagyok)

2009. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát...
2023. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!