Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Halak jegyű...

Mit gondoltok a Halak jegyű nőkről?

Figyelt kérdés

Érdekelne,h ki mit gondol a Halak csillagjegyű lányokról.

Ha Neked is ez a csillagjegyed akkor illik-e Rád!


Rám sajnos,nem sajnos nagyon is illik.


21/L


2011. febr. 10. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Én is Halak vagyok és rám igenis illik ha akarom ha nem :)

rettentö álmodozo tipus vagyok sajnos egy kicsit naiv befolyásolhato is... imádom mások problémáit magamévá érezni szoval ahol csak tudok ott segitek az embereken persze ez nem mindig jo dehát ez van.....jo a lelkemnek...

nehezen viselem a kudarcot és a csalodásokat.....imádom a müvészetet a kiállitásokat de ami számomra a legdurvább hogy a halak jegyüekhez párban a a rákot szüzet és skorpiot ajánlják és nekem akaratlanul is évek ota a nagy szerelmeim rákok.....és van egy talán örök elérhetetlen aki viszont szüz :)

2011. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Érzékeny, hangulatember, bizonytalan, nehezen hoz döntéseket stb stb.amúgy egy idegesítő pi..a :)

nem is értem hogy visel el a férjem :))))

2011. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a tesóm halak. Ő az, aki az örök meg nem értett, aki telis tele van elvárásokkal az emberekkel szemben és állandóan frusztrált azért, amiért ezek nem teljesülnek úgy, ahogyan ő elképzelné. A saját sérelmeit évtizedekig (!!!) fel tudja emlegetni, minden olyan, ami őt ér az felnagyított katasztrófa, mindenki mindig vele akar kibaaszni.

Ami jó benne: művészi érzék és figyelmes attitűd. (bár a fentiekre tekintettel, kevesebb figyelmességgel is beérné a halak emberrel kapcsolatba kerülő személy, csak kímélne meg a siránkozásaitól és az elvárásaitól)

2011. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
"imádom mások problémáit magamévá érezni" szoval imad pletykazni. Hangulatember az biztos. Nagyon sertodekeny, ugy kell vele beszelni, kezelni mintegy himestojast. Hamar elkezd sirni, ha nem ugy van minden ahogy O elgondolta, akarja. Igen, hisztis p.csa.
2011. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Idegesítő, mártírt játszó, szemből soha, csak alattomosan támadó. Unalmas, önhitt, gyenge mind akaratilag, mind kitartást tekintve. Utánzó és hazudozó. Az akivel sajnos sokat vagyok összezárva. Szerintem a tipikus diszharmonikus jelensége a csillagjegynek.
2011. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Utolso,

Tokeletes leiras a gyerekem keresztanyjarol. Joba vagyunk, de tenyleg ilyen.

2011. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
68%
Én nem vagyok Halak..de kívülállóként saját tapasztalataim alapján leírhatom: :) olyan álmodozó,naiv,törtető,képes átvállalni mások problémáit, de sokszor nem kéne beleavatkoznia mások dolgába, odafigyel másokra, ingadozó a lelkiállapota.
2011. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
FromOz egyetértek, én is így gondolom..nekem a keresztanyám ő.://
2011. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
82%
Halak vagyok én is. Hisztis viszont nem vagyok, sem magam, sem a környezetem szerint. Nagyfokú kreativitással rendelkezem, aminek a munkám során nagy hasznát veszem, mert a divatszakmában dolgozom. Folyamatosan álmodozom. Egy éve egy rák jegyű férfivel vagyok együtt, nagyon nagy szerelemben. A párom előző barátnője is halak volt, szerinte sok mindenben hasonlítunk egymásra. Az állatok szeretete, a hátfájás, nekünk mindenhez több idő kell, mint másoknak, a vidámság. Vezetőnek alkalmatlanok vagyunk. A párom szerint a halak egyáltalán nem tanítható. Ha például megkéred a halakat, hogy legyen minden este 18.00-kor vacsora, az bizony lesz 17.30-kor, 20.00-kor, de 18.00-kor biztosan nem. Nem szeretjük ha parancsolgatnak nekünk. Szükségünk van a családra és a biztonságra egy akváriumra, ahol boldogan úszkálhatunk.
2011. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
69%
Az előző válaszolóhoz is csatlakozom...az én halak ismerősöm is egy rák jegyűvel van együtt..és tényleg nagyon pontatlan, és taníthatlan..
2011. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!