Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Komolyan hisztek a horoszkópok...

Komolyan hisztek a horoszkópokban? Elolvassátok mindig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem. Elolvastam.

Van ami igaz, van, ami szeretném ha igaz lenne, van ami akár lehet igaz is és nem is és van olyan, ami totál mellélövés.

És mindez kb. az, ami bármilyen horoszkóról elmondható.

Nekem elméletileg még rendes asztrológussal is elkészült egy szakszerű horoszkópom, az közelebb jár a valósághoz, de azért még mindig nem igazi.

Úgyhogy mindezek alapján a magazinos horoszkópokat abszolút hülyeségnek tartom, az azstrológiát pedig erősen megkérdőjelezem

2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért hiszel a belgyógyászodnak, ha azt mondja, hogy a gyomorfájásodat elmulaszthatod, ha diétázol? Azért mert a neve előtt van egy Dr. vagy azért, mert azt tapasztaltad, hogy amit tanácsolt, vagy javasolt, vagy felírt egy gyógyszert, az használt. Miért nem próbálod meg, mit mond neked személyesen egy asztrológus, és akkor talán látnád, hogy ez működik vagy sem. Miért nem nézel utána, hogy az asztrológia tudománya előbb volt, mint az orvos tudomány. Miért nem olvasol utána, hogy 5000 évvel ezelőtt az asztrológus,a csillagász, és az orvos ugyanaz a személy volt. Miért ne lehetne, hogy a mai világban is vannak asztrológusok, akik művelik ezt a tudományt. Miért ne lehetne a mai embereknek is saját asztrológusuk, mint ahogyan régen csak a királyoknak voltak.


szeretettel:


Németh Ágnes

asztrológus

2012. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!