Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió kolléganő egyenlő...

Skorpió kolléganő egyenlő maga a sátán?

Figyelt kérdés
Egy nyilas férfi akinek nagyon ellenszenves ez a kolléganő aki szókiforgatós kötözködős.
2011. okt. 11. 01:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

nna ugyeugye, mer' nem nyilas!

nna Kérdező, jártok már? mit gondolsz, miért kötözködik annyit az a boszorka?

2011. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én az összes állatot utálom! A szüzekkel jól kijövök.

De nem tudom ezt most ki a ráknak írtam ide :D

2011. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
és te mi vagy?
2011. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Skorpió vagyok, s elég elviselhetetlen ezt felvállalom, igaz engem is lehet szeretni. Volt nekem is kolléga nő Skorpió de az hogy ő abba a csillagjegybe tartozik csak egy "dolog" s semmi több. Én csillagászattal foglalkozom, s a Horoszkóp egy nagy hülyeség. S az is ki milyen a csillagjegye alapján----lektor. Cső
2011. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Vagy inkább maga a hét fejű sárkány :D vágd le fejeit, de vigyázz újra ne nőjenek
2011. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Azt kell h mondjam, h skorpió nő létemre egyet kell h értsek... Az én természetem sem egyszerű és az exek csak "fekete özvegynek" becéznek (fekete a hajam :D).... A skorpiókkal nem egyszerű az élet...
2011. dec. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"A skorpiókkal nem egyszerű az élet..."

-igazad lehet, előző. Csak kiegészíteném:

a többi 11 jelűvel sem egyszerű az élet.

2011. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Ne általánosítsunk, de nekem is rossz tapasztalataim vannak vele:) Folyton hátulról jön, betegesen kíváncsi, bosszúvágya több, mint veszélyes. Bőven elég, ha felszínes a kapcsolat vele. De biztos vannak kivételek...remélem!
2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Én pl skorpió vagyok és nagyon sokan szeretnek,segítőkész vagyok és nem kötözködök csak néha kinyílvánítom véleményem,de arrasokan kíváncsiak is!Szerintem két fajta skorpió nő létezik az egyik elviselhetetlen a másik a szerethetőbb!Egy oroszlán a párom,na ez a kapcsolat az igazán viharos,ha veszekedés van akkor még a szomszédok is hallják!?:)
2012. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Öt évig Neki udvaroltam. Mindig csak őt szerettem, most is.1984-ben vettem el a szintén skorpió lányt. Előtte és utána is..igen, amit írtatok. Amint megszülte a fiunkat, kezdett megnőni a szememben és leálltam. Az idén váltunk el. Ok: a féltékenysége miatt, Ő lépett le egy öreg szűzzel-előremenekült és teret adott a képzeletbeli hölgynek. Nem tudok nélküle élni. Sokan akartak és éltek is velem azóta, hogy dobott de, soha senki iránt nem éreztem semmit. Ötven múltam és nem tudok találni magamnak senkit, minden Nő megérzi-nem szabad a szívem. Monogám leszek ? Borzong a hátam ..
2012. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!