Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió kolléganő egyenlő...

Skorpió kolléganő egyenlő maga a sátán?

Figyelt kérdés
Egy nyilas férfi akinek nagyon ellenszenves ez a kolléganő aki szókiforgatós kötözködős.
2011. okt. 11. 01:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
nna, Kérdező, ez még átfordulhat egy viharos nagy szerelemmé is
2011. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%

Anyám is skorpió, és olyan, mint a kolléganőd.

Az élő fába beleköt, aztán, ha visszaszólsz, vagy azt mondod, fejezze be, akkor még te vagy a sz.ar.

És ez egy újabb félórás monológhoz vezet az én hálátlanságomról.

Nem tudom, azért, mert skorpió, vagy nem, de ő az a nő, akivel szerintem nem lehet kijönni.

Állandóan piszkálódik, korhol, mondja-mondja egy óráig is a magáét, hogy milyen rosszul csinálod a dolgokat, és milyen hülye, megbízhatatlan, felelőtlen, senkiházi stb... ember vagy.

Elviselhetetlen!

2011. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%
Skorpiók, Kosok, Ikrek.. nem egyszerű természet egyik sem! :)
2011. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Horoszkóp=süllyesztő.
2011. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem a horoszkópon múlik, hogy valakiből milyen ember lesz, hanem a szocializáción.
2011. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Juujj, igen, úgy van, ahogy mondjátok! Óvakodjatok, ha egyet is megismertek, mert jaj nektek, ha egyszer a bizalmatokba férkőzik... Úgy látom, itt igen szép dolgok terjednek a skorpiókról :D Ne már! Ti mikor találkoztatok 2 egyforma emberrel? Állandóan szajkózzák a hozzáértők, hogy a többi bolygót, a neveltetést, meg az öröklött dolgokat is figyelembe venni, akkor mégis mi ez a néphisztéria? :-D
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ruppert Lover bölcs és igazságos, nagyon igaza van!

A jegyed csak egy tényező, ott az aszcendensed mellé, és a holdjegyed amiről az emberek nagy része azt se tudja hogy micsoda. + egyéb hatások, én már kértem itt a GYIK-on hogy a három elemet(jegy, aszcendens, holdjegyet) figyelembe véve írjanak nekem elemzést hozzáértők és megdöbbentően igaz jellemzés jött ki belőle..

2011. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
vagyis Rubber_Lover művésznő :)
2011. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22:24 Köszi a korrektúrát! :-D
2011. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
az én anyukám skorpió, apukám kos, és 19 éve gyönyörű a házasságuk =)
2011. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!