Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyűek mind pedánsak?

A szűz jegyűek mind pedánsak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok és az aszcendensem is az, megőrülök, ha valami koszos és számomra rend van, de másoknak ez egy óriási káosz.
2011. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nekem csak az aszcendensem szűz, amúgy nyilas vagyok. RendszereZő vagyok, szeretem a tiszta, átlátható dolgokat a szó fizikai és átvitt értelmében is. Szeretek pl. mosogatni, mert olyan jó érzés, hogy tiszta lesz az edény. Szeretek vasalni is, mert kisimíthatom a gyűrődéseket. Amit csak lehet, azt valami szerint összerendezem. Nem szeretem a foltos állatokat, mert azok olyan rendetlennek tűnnek. Előfordul, hogy a boltban átpakolok dolgokat, ha azok nem a helyükön vannak (pl. sminkcuccok nem állnak katonás rendben, szín szerint). Ahogy idősebb leszek, ezek egyre jobban előjönnek.
2011. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Dettó mint az utolsó, csak szeretem a foltos állatokat (tudom, hogy értette) :))))
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok,pedánsnak nem mondanám magam és rendmániásnak sem.amit elmondhatok magamról hogy szeretem a jó és szép kifinomult dolgokat,legyen az autó,nő vagy ruha..

De ez nem egyenlő a pedánssal...szeretem a rendet de nem viszem túlzásban semmivel jobban mint egy halak vagy egy oroszlán.és még bunkónak sem mondtak még az emberek ahogy itt valaki állította. és kb ebből az jött le hogy akkor aki bunkó az biztos szűz csillag jegyű..:D

még ami nem igaz rám amit mindig írnak a szűzekre hogy merevek,én engem lazának mondanak az emberek...és nem tagadom van ami a leírás alapján igaz rám de az hogy rendmániás és pedáns az nem...

2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
jó lenne :DD párom szerint (aki szintén szűz) inkább vagyok rumlis és trehány :D ez van. csinálja meg ő, ha zavarja (de nem zavarja) :DD
2011. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is szűz, de inkább zeneszerző, mint rendszerező...
2011. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én is Szűz, és hát eléggé utálom a kupit. ennek ellenére valahogy mégis elborít hébe-hóba, akkor jön a nagy rendrakás. igen, rendszerező vagyok, mindennek megvan a helye nálam is.
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én ismerek szűz jegyűeket. Rendet tartanak, nagyon jól beosztják az idejüket, pénzüket, erős a kötelességtudatuk. Mindamellett ők irányítanak és nem hagyják, hogy irányítsák őket. Legfeljebb annak hagyják aki nagyon közel áll hozzájuk, de annak is csak ritkán.

Az anyagiak és az anyagi biztonság nagyon fontosak számukra, de egyáltalán nem zsugoriak. Arra költenek amire szükség van.

2011. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A munka területén általában igen, nekem édesapám szűz csillagjegyű, maximalista, és mindent feljegyez, stb, de rendszeretés nem jellemző rá! sok mindentől függ szerintem ez. De akiket ismerek szüzek általában

"azok". Meglehet érezni egy emberen ha az a horoszkópja.

2011. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
sajnos nem. en egy tok rendetlen es lusta peldany vagyok utalok dolgozni (nem is jarok ) es a szuz jegyebn szulettem.
2016. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!