Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a vízöntőkke...

Mi a véleményetek a vízöntőkkel kapcsolatban? Tapasztalatok? Viselkedéseik alapján. Jó/ rossz benyomást okoztak számotokra?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek ha lehet, és lehetőleg csak azok írjanak, akiket érdekel az asztrológia, (és vagy tudnak és róla valamit.) Köszönöm.
2012. febr. 18. 17:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld, ha valakinek van még benyomása róluk, vagy közölni valójuk, bátran írjátok le. Menni fog a zöld pacsi. ;)
2012. febr. 19. 11:25
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Apám vízöntő. Hát gyerekkoromban nem volt felhőtlen a viszonyunk, jó apa volt, de mivel én oroszlán vagyok és egyikünk se engedett a 48-ból, így gyakran veszekedtünk. (és mivel ő volt az idősebb lehetett volna több esze is)

Gyűjti a kacatokat és felelőtlenül költekezik, igaz, van miből.

2012. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalataim alapján a könnyedség az egyik, ami az összes vízöntő ismerősöm jellemét átitatja. Szinte mindent félvállról vesznek, legyen az egy kapcsolat vagy akár a tanulmányaik, ezért gyakran roppant felszínesnek tűnnek számomra. Ennek ellenére (vagy talán épp ezért?) nagyszerű beszélgetőpartnerek.

A másik dolog a kíváncsi természetük, ami kézenfogva jár a gyors észjárással.

Nekem személy szerint rengeteg a negatív tapasztalatom velük kapcsolatban, mert ritka visszahúzódó lurkó voltam, és ez a tulajdonságom valahogy úgy hatott rájuk, mint posztó a bikára. Egymás humorát ennek ellenére mindig értettük - különös kettősség jellemezte ezeket a kapcsolatokat.

2012. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Editte ***** válasza:
100%

Hali:)


Kedves 13-as!


Ismerem azt az érzést, amiről Te a másik oldalon írsz, átéltem sokszor hasonló emberekkel. Én vízöntő lévén azért vagyok ilyen, mert számomra fontos, hogy első pillanattól tudjam, "kivel állok szemben", ezért rögtön mindenkit ki akarok húzni a csigaházából. A módszereim változatosak, de ha nagyon elzárkózik előlem valaki, akkor előfordul, hogy "bekóstolom". Vagyis egyszerű kíváncsiság. Gondolom, ezt már közben megbeszélted velük.:)

2012. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, Editte. Meg lett indokolva minden, bár miután sikerült egy elfogulatlan képet kialakítani ezekről az emberekről, kezdett derengeni, hogy miért "szúrom a szemüket" annyira :)

Nem semmi azért, mekkora analógiák látnak itt napvilágot!

Én skorpió vagyok, aki szintén kíváncsi mindenre, de engem egyenesen vonzanak a rejtélyek és azok, akikről nem rí le rögtön, hogy mi lappang a bőrük alatt :) Habár nem tudom, ennek van-e köze a horoszkóphoz.

Köszi egyébként, hogy szemszögedből megvilágítottad nekem ezt a "vízöntő-hozzáállást" :)

2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!