Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha annyira igaz a horoszkóp,...

Ha annyira igaz a horoszkóp, hogyhogy rám semmi sem igaz a jellemzésből?

Figyelt kérdés
Rendes, azték, indián, inka, egyiptomi, maja, stb. Mindenfélét néztem, aszcendenssel születési hellyel is meghatározásokat, és kb. semmi sem igaz rám.
2012. jún. 22. 13:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom hol hallottad,hogy annyira igaz...Nem a horoszkóp határozza meg az embereket,ha igen akkor az
2012. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
akkor a világon összesen 12 fajta ember élne...
2012. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
A horoszkóp jó, benned van a hiba. :-)
2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert nincs is köze a valósághoz, em meglepő hogy nem igaz. Vagy amiket te olvastál, azok nem voltak annyira agyafúrtak, mint a többség, hogy lehetőség szerint mindenkre ráilljen...
2012. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kb. semmi sem? :D ez lehetetlen. ez nyilván egy provokatív kérdés. Mi a horoszkópod egyébként?
2012. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mérleg.
2012. jún. 22. 14:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Kesz ha nem igaz akkor mi a problema?
2012. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

háhh, mérlegre pl erősen jellemző a racionalizmus, ami szemben áll az ezoterikus dolgokkal. Tesóm és anyám is mérleg, és mind2en matekosok.


De a legerősebb jellemvonásuk az az, hogy semmit se feketén-fehéren látnak, látják a jót a rosszban, a rosszat a jóban, és mások számára jelentéktelennek tűnő kérdéseken is képesek egy csomót gondolkozni, hogy mi legyen.


De a horoszkóp egyébként a belső dolgokat jelenti, általában amilyen voltál gyerekkorodban, és amilyennek kéne lenned felnőttként, hogy jól érezd magad. Az aszcendens kiütheti néhány jellemvonásod, főleg fiatal felnőttként, amikor az ember kicsit felületesebb.

2012. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1.racionalizmus,

2.mások számára jelentéktelennek tűnő kérdéseken is képesek egy csomót gondolkozni


Tehat ezek a merleg tulajdonsagok mind igazak rad. :DDD

2012. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"látják a jót a rosszban, a rosszat a jóban, és mások számára jelentéktelennek tűnő kérdéseken is képesek egy csomót gondolkozni,"

Én csak a rosszat látom mindenben.

Nem szoktam jelentéktelen dolgokon agyalni.


Racionalizmus: ez bármelyik jegyre ráfogható, és én sem vagyok annak mondható teljesen: meg vagyok róla győződve, hogy a múltban földönkívüliek meglátogatták a bolygót, és hozzájárultak az emberiség fejlődéséhez. Ez nem túl racionális hozzáállás, nemde?

2012. jún. 22. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!