Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a Te és a párod horoszkópja?

Mi a Te és a párod horoszkópja?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok,hogyan jöttök ki egymással? Hiszel a párhoroszkópban? Mennyire igaz rólatok amit írnak?

Itt a link,ha még nem csináltál volna:

[link]

Csak kíváncsiságból :)



2012. szept. 14. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Szűz- Bak
2012. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

Én H ő S, 1 állítást kivéve (hogy ő hoz ki a rossz hangulatból: kb soha), igaz, pedig nem hiszek benne.

Ami kisérteties, hogy az előző csajommal töltött időszakra is igaz amit itt írtak.

2012. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi rák-rák vagyunk :D Eleinte féltem a kapcsolattól, hogy majd unatkozni fogunk, vagy mindenki visszavonul a saját "páncéljába". De nem:) Nagyon sokmindenben hasonlitunk, de azért nagyon sokmindenben eltérőek vagyunk. Igy tökéletes az összhang, mert mindig van miről beszélgetni, és persze nem utolsó sorban az

ágyban is remekül megértjük egymást... mintha mindketten tudnánk épp mi kell a másiknak... Szóval TÖKÉLETES:) Nagyon szeretem, nekem Ő az igazi!

:D

2012. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Mi nyilas nő+ rák férfi páros vagyunk, és mesés, tíz év után is szerelmes vagyok!

37F

2012. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Amit rólunk írnak idézőjelben, és ami a valóság utána:


"A Rák jegye a víz elemhez tartozik, uralkodó bolygója a Hold. A Nyilas jegye a tűz elemhez tartozik, uralkodó bolygója a Jupiter. Víz és tűz, nehezen fér meg egymás mellett."

-Nagyon jól megférünk egymás mellett, mindig jó együtt, sosem unalmas!


"Ha mindig ágyban maradhatnátok, akkor tiétek lehetne az egész világ."

-Ott a miénk a világ!


" De sajnos a mindennapi életben is boldogulni kell. "

-Együtt ott is boldogulunk, ami nehéz, az nem egymás miatt nehéz.


"Sajnos, gondoskodó természeteddel állandóan csillapítani igyekszel Nyilas párod kalandvágyát."

-Nem veszélyes a kalandvágya, viszont rendkívül gondoskodó ő maga is!


"Igyekezned kellene azon, hogy a Nyilas szülő nyílt, lényegre törő megjegyzései ne ejtsenek sebet túl érzékeny lelkeden."

-Már megszoktam a megjegyzéseit, és nem zavarnak, mert tudom miért mondja. Nem bántásból teszi. És tudja, hogy igen kritikus, ezért odafigyel, hogy mit mond.


"A jó kapcsolat érdekében próbálj vastagabb, ellenállóbb páncélt kifejleszteni, amely ellenáll Nyilas párod szurkálásainak."

-Csupa jóindulat és nem szurkál. És kérte, hogy mindent beszéljünk meg, és ne zárkózzak magamba, mert ő azt nem jól viselné.


" Ő viszont sokkal tovább marad egy helyben, ha tárgyilagos légkör veszi körül."

-Biztos.


Mit mondjak? fele igaz, fele nem. Ismerni kell magunkat, a másikat is, és nem egy másik önmagunkat faragni a másikból. Aztán nem lesz kérdés, hogy ki kivel illik össze!

2012. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Én vízöntő vagyok a barátom oroszlán.

Mindennél jobban szeretjük egymást, tehát az az igazi lángoló szerelem...mindentéren...azonban nehéz is mert sokat veszekszünk és azt is ugyanolyan intenzíven és örülten! :)

2012. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
De aranyos ez a sok Rák pár :)
2012. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Köszönjük :)
2012. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én Oroszlán a páron Bak. Jól megvagyunk és szeretjük egymást :D
2012. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Értétek meg hogy a napjegy önmagában kevés egy párkapcsolat elemzéséhez, egrák például egy skorpió aszcendenssel olyan tulajdonságokat próbálhat amelyek egyáltalán nem rákra jellemző. Egy személyiség sokkal több dologból áll, felnőtt korban egyébként is inkább az aszcendens dominál, tehát azt legalább olyan fontos tudni a két személynél.
2012. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!