Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológia még is, hogy...

Asztrológia még is, hogy álljak hozzá? :$

Figyelt kérdés

igazából eddig nem foglalkoztam az asztrológiával de sok embertől hallom ,hogy a személyes horoszkópból sok belső illetve külső tulajdonságára rá ismerhet az ember hát az én csillag jegyem oroszlán.

Szeretnék utána járni milyen (nem csaló, humbug)oldalakon esetleg könyvekből tudnám megnézni milyen természet,külső,belső jellemzi a csillagjegyem általi emberek nagy részét...


2012. okt. 4. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Abszolút ellene vagyok az asztrológiának, de mivel korrekt a kérdésed, adok pár tanácsot.

- Kerüld az ehhez hasonló fórumokat! Tapasztalatból tudom, hogy itt a válaszok, de még a kérdések nagy része is direkt hülyeség vagy provokáció.

- Olvass! Rengeteg könyv foglalkozik a dologgal, interneten is szinte korlátlan mennyiségű anyagot találhatsz. (Könyvesboltban biztos, hogy találsz "Asztrológia kezdőknek", vagy hasonló című könyvet)

- Ne törődj a napi horoszkóppal, mert annak aztán tényleg semmi értelme, kalapból húzzák ki, hogy aznapra épp mi legyen írva.

- Ne ragadj le egy könyvnél vagy cikknél, használj fel minél több forrást, hogy ki tudd választani a megalapozottabb információt.

- Ne vedd túl komolyan! Ne skatulyázd be az embereket a horoszkópjuk miatt, kérlek.


Egyébként az asztrológia elég nagy szopás, egy csomót kell számolgatni benne. Persze lehet, hogy téged csak az alapvető sajátosságok érdekelnek, amiket bárhol megtalálsz, de ha aszcendens-számítgatással és még kacifántosabb dolgokkal is meg akarsz ismerkedni, az már erőfeszítést igényel.

2012. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló!

"Ne törődj a napi horoszkóppal, mert annak aztán tényleg semmi értelme, kalapból húzzák ki, hogy aznapra épp mi legyen írva. "

igen ezzel tisztában vagyok inkább az része érdekel ahol mások természetéről,jelleméről tudok tanulni és ebben egy kicsit segítségemre lehet az asztrológia is mivel mindenkiben megvannak a csillagjegye szerinti jellemzők kiben kissé mutatkozik meg kiben nagyon...:)

2012. okt. 4. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egész hülyeség.


Van három férfi ismerösöm, akik, ugyanabban az évben születtek, ugyanazon a napon, 40 fölöttiek. Tehát asztrológiailag ugyanolyanoknak kellene lenniük.


Ennek "ellenére" az egyik az elsö barátnöjét vette feleségül és 25 éve élnek házasságban, soha nem is keresett más nöt, kimondottan otthonülö, nagyon zárkózott, sokat olvas, családközpontú, vékony, nem eszik sokat, alkoholt csak hétvégén iszik az ebédhez (egy pohár bor vagy egy üveg sör).

A második "világfi", hetente új barátnö, termeszetesen mindig a legmenöbb, fiatal nök, állandóan utazgat, szórakozni jár, egyik buli a másik után, mindenki haverja tipus, és mivel igencsak szeret jól élni, elég elhizott.

A harmadik teljesen lezüllött alak, akoholista, több kapcsolatot is kezdett, de mindig otthagyták, mert agressziv, teljesen igénytelen mind a külsejét, mint a környezetét nézve, csont-és-bör kinézetü, mert minden pénzét elissza, és inkább nem eszik.


Mindhárom középosztályba tartozó, egyik sem keres kimondottan rosszul vagy feltüneöen jól.

2012. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2 embert ismerek,akik ugyanazon a napon születtek,mint én és abban hasonlítunk,hogy olyanok vagyunk,mint aki 2 méterrel a föld felett lebeg.
2012. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:))) igen hajlamos vagyok á én is de mikor szembesülök vele hogy kicsit a fellegekben járok mindig le huppanok hihi:)))))
2012. okt. 4. 11:03
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj bocsi * rá
2012. okt. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!