Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű emberekkel...

Milyen csillagjegyű emberekkel vagy képtelen kijönni és milyen jegyű vagy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 23:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Azt elhiszem, de nem minden bak egyforma.
2012. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

ezt nem is mondtam

csak hogy akiket én ismerek azok nem bírják a kritikát :)

2012. nov. 4. 14:00
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Én Nyilas vagyok, és egyébként a világ leglustább embere:D. Csak ritkán mozdulok ki, de akkor mindig valami hatalmas nagy kalandra,(legalább egy külföldi utazás, vagy egy limuzinos luxusparty). A többi Nyilassal jövök ki a legrosszabbul, mert ugyanolyan egoisták mint én, és ugyanúgy nem tudnak veszíteni.:)))


A többi cucc, hát akikkel a legjobban kijövök, általában a bakokat bírom, mert ha túlságosan elszállok magamtól akkor ott van, h lerántson a realitás talajára. Akikkel a legmélyebb legharmónikusabb párkapcsolataim voltak a rákok és a skorpiók, igazi mély érzésűek, nemtom h alakult így, de mindig ez a 2 jegyú lányokkal kerültem párkapcsolatba. Talán mert jól kiegészítettük egymást, megvolt a kölcsönös tisztelet.

Haveri szinten meg a Kos, az Oroszlán, és a Mérleg a legjobb partner, akár piálásról, buliról van szó, vagy valami ökörségről, ők mindig benne vannak.

Nagyon kedves barátságos beszélgetőpartner a Halak^^.

Talán az Ikrek jegyűek akik a legjobban taszítanak, mondjuk bajom semmi velük, egyszerűen elkerülöm őket.


De hogy olyanok lennének e akikkel nagyon rosszban lennék, hát én inkább olyan pozitív babonás vagyok. Így direktbe csillagjegy alapján szerintem nincsen.

Hiába vagyok Nyilas, nem vagyok ezotérikus rasszista:P.

2012. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
12%
Halak vagyok, és az ikrekkel, és a nyilassal nem tudok kijönni.
2012. nov. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%

Azt mondják, a Halak és a Kos nem jó páros. Nahát, a párom mégis Kos, én meg Halak vagyok.. és remekül megvagyunk. (:


Szerintem ne ez alapján válogass embereket, mert nagy hülyeség az egész. A horoszkóp általános jellemzése az illető személyiségéről még oké, abban elég sok egyezést találtam, de ezek a napi/heti, illetve párkapcsolati horoszkópok semmit nem érnek!

2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
33%

Szerintem ezt így nem lehet konkretizálni, de ami biztos: az oroszlánok nagyon nehéz emberek!

De ha ez számít valamit én bika vagyok.

2012. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
kas?
2012. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%

Milyen helyzetben? MIlyen kapcsolatra gondolsz?


Mert mint munkatárs, barát, ismerős, távolabbi családtag, szóval bárki.... úgy kijövök bárkivel, ha nem tesz minden erejével ellenem, akkor bárkivel ki lehet jönni. Egyszerűen megvagyok magamban, nem erőltetem másokra magam, így ha valaki nem keresi a társaságom, én sem teszem, és nincs semmi, csak közöny. Ha valaki kedves, barátságos, akkor ezt viszonsom és is, megértem, tudok a fejével gondolkodni, meghallgatom, stb.

Hát ha valaki rosszat akar nekem, akkor azt persze nem hagyom, és küzdök ellene, de ez ritka és nem lehet csillagjegyhez kötni!


Egyetlen területen lényeges, hogy kijöjjek valakivel, és ez nem más, mint a PÁRKAPCSOLAT!

Párkapcsolatban nem lehet közöny vagy elkerülés! Nekem legalábbis fontos, hogy szeressük egymást, valódi érzelmek legyenek, egymással tervezzünk, szeressünk együtt csinálni szinte bármit.

Hát erre velem az IKREK alkalmatlan! Az ikrek nem szereti a mély érzelmeket, összebújást, változatlanságot, csöndet, nyugalmat. Ezek pedig nekem fontosak! Így velük vagyok képtelen kijönni...

Más csillagjegyűről ilyet még nem tudtam megállapítani.

Aki viszont esélyes, hogy jól kijövős, az a mérleg, és a rák.

Nyilas vagyok, bár sok nyilas tulajdonság nem jellemző rám. :-)

2012. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Én ikrek vagyok, a párom pedig nyilas és tíz éve házasok vagyunk :P
2012. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

MÉRLEG nő vagyok és a KOS pasival nem jövök ki. Első férjem volt... Jól kijövök BIKA barátnőmmel, lendületet ad, de néha azért sok is... :)

Illetve a férjem VÍZÖNTŐ és teljesen "egy húron pendülünk" mindenben. Mind a ketten utáljuk a veszekedést, ami azért nem olyan rossz, hisz mindig azon vagyunk, hogy mindent megbeszéljünk :) . Nem vagyok döntésképtelen, sőt hamarabb hozok döntéseket, mint a férjem...

2012. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!