Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nincsenek a rákok kicsit...

Nincsenek a rákok kicsit túlsztárolva?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, mennyire kedves, békés, drága jegyek, akiknek csupa méz a lelke (vagy a lelkük, nem is tudom, ezt hogy mondják helyesen, majd erről is kell csináljak egy kérdést).

Ezzel szemben én valahogy sosem jöttem ki velük. Évekig magamat hibáztattam, gyötörtem, hogy ha mindenki ennyi jót mond a rákokról, biztos bennem van a hiba, hogy nem értem meg az ő fantasztikus lelki nagyságukat, de félve kérdezem meg, nem lehet, hogy a rákok passzív agresszívak?

Nem bírom tovább az állandó lelkifurdalást!


ui.: Viszont pl. a lehúzott skorpiókkal mindig jól kijöttem, a skorpiók szerintem valahogy sokkal jobb fejek.

Ti mit gondoltok?



2013. márc. 3. 11:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én Rák vagyok, az aszcendensem meg Kos.


Jó kis kombó ez :D


Szerintem nem vagyok méz lelkű, sőt, kifejezetten kiborítanak a "méz" dolgok, a giccs, a rózsaszín kamuvilág.

2013. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A rákok egyáltalán nem kedves, békés emberek, sőt ők azok, akik ha a múltban ragadnak, akkor nagyon bántóak, sértődékenyek tudnak lenni. Van egy p!csa kolleganőm, ha nem tudnám róla, hogy rák jegyű, akkor is rájöttem volna: szerinte az egész világ ellene van, mindenki hibás, csak ő nem, és évekre visszamenőleg fel tudja sorolni, ki mivel "bántotta meg". Olyan hatalmas bűnök is előfordultak, hogy férfi létére nem köszönt előre neki a folyosón, vagy a mosogatásnál az ő bögrét kivette a mosogatóból, hogy a saját mosatlanjához jobban hozzáférjen, aztán elfelejtette visszatenni, így őt tüntetve fel trehány alaknak, aki a mosogató mellett hagyja a cuccát...

Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, de főleg nem általánosíts, mert lehet, hogy vannak tök rendes rákok!

2013. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11:48, ez remek volt!


Amúgy a rákokkal MÉG ÍGY SE lenne nagy gond, HA nem kiáltották volna ki őket a zodiákus egyik, ha nem a legjobb hegyének. Innentől van a bibi, mert el is hiszik magukról, és az a sok ellenszenves, nyafka, passzív-agresszív ember a házibulikban, a munkahelyeken, a családi összejöveteleken, a randikon, stb. mind veri a mellét, hogy ő rák.

Na ITT van a baj.:(

2013. márc. 7. 12:19
 14/23 A kérdező kommentje:

Úgy értem..mert...mondjuk miért nincsenek a szüzek így sztárolva? Vagy a bakok?

Róluk az emberek teljesen elfeledkeznek.

2013. márc. 7. 12:19
 15/23 A kérdező kommentje:
Hogy alakulhatott ez ki? Miért hagytuk? Nem lehet, hogy egy világméretű összeesküvés áldozatai vagyunk...?
2013. márc. 7. 12:20
 16/23 anonim ***** válasza:
azért ne lihegd ennyire túl :D ismerek jó fej rák jegyű embereket (bár tény, hogy túlzottan is áldják őket) és hatalmas szociopatákat más jegyekből. ne általánosíts:)
2013. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Épp azt mondom, h NEM általánosítok! Szerintem épphogy a rákok is ugyanolyan emberek, mint mások, sok rossz tulajdonsággal.

De akkor miért van, hogy mégis azt mondják, ők holmi szakrális lények?

2013. márc. 8. 19:08
 18/23 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

[link]

azért róluk is írnak rosszat.:D

2013. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nah, a napokban találkoztam egy elsőre szimpatikus fiatalemberrel.

Másodjára valami zavaró volt benne.

Harmadjára úgy éreztem, tönkre fogja tenni az életem.


Rák volt, nyilván.

Most erre mit lehet mondani, hogy én vagyok paranoiás..?

2013. márc. 12. 22:00
 20/23 anonim válasza:
Na én rák vagyok ,úgyhogy nem merj a rákokkal bunkózni,mert nem értheted a lelki nagyságot.Kérj gyorsan bocsánatot,mert kérdezni mertél.:D
2013. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!