Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nincsenek a rákok kicsit...

Nincsenek a rákok kicsit túlsztárolva?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, mennyire kedves, békés, drága jegyek, akiknek csupa méz a lelke (vagy a lelkük, nem is tudom, ezt hogy mondják helyesen, majd erről is kell csináljak egy kérdést).

Ezzel szemben én valahogy sosem jöttem ki velük. Évekig magamat hibáztattam, gyötörtem, hogy ha mindenki ennyi jót mond a rákokról, biztos bennem van a hiba, hogy nem értem meg az ő fantasztikus lelki nagyságukat, de félve kérdezem meg, nem lehet, hogy a rákok passzív agresszívak?

Nem bírom tovább az állandó lelkifurdalást!


ui.: Viszont pl. a lehúzott skorpiókkal mindig jól kijöttem, a skorpiók szerintem valahogy sokkal jobb fejek.

Ti mit gondoltok?



2013. márc. 3. 11:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy a skorpiók jobb fejek, mert a skorpiók kőkeményen cselekednek annak érdekében, ahogy aláássanak másokat, akikre valamiért irigyek, vagy csipcsup ügyek miatt haragszanak. Ártatlan embereket bántani pedig kapásból bunkóság.

A rákok viszont nem jutnak el a cselekedetig, ha valamiért utálnak másokat, inkább csak morognak vagy elkerülik az adott személyt és inkább valamely családtagjuknak mondogatják, hogy ilyen hülye-olyan szemét az a valaki. Ők tehát így nem ártanak, ha érted.


Egyébként a rák nőkkel valóban van némi probléma. Nem mindegyikkel. Sokuk elkényeztetett. Azt várják, hogy kiszolgálja őket valaki a két szép szemükért. Nem nagyon tudnak szeretni, még a gyereküket sem.

Persze azt állítják magukról. De soha nem ölelik át a gyereket,hogy az érezze, bármit elmondhat neki, soha nem mondják a párjuknak, hogy szeretik, max azt válaszolják, hogy én is.

Annyira családcentrikusak, hogy gyorsan gyereket csinálnak, hogy legyen köröttük valaki, de gondoskodni is inkább anyagilag teszik, érzelmileg nem,szeretet adni nem adnak.


Ez nem mindre igaz, mert tudok olyat, aki nem ilyen, de a rák nők többsége mégis ilyen.

Rák férfiak már jobbak, mivel ők a férfiak, így jobban hajlandóak ők maguk is kedveskedni egy nőnek, és nem csak elvárják azt.


De minden rák más egy kicsit..

2013. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"A gondoskodás is igaz rám, mint ahogy szinte minden édesanyára,"


Épp ez az ami nem igaz. Minden rák nő ezzel a mondattal hadovál. Még amikor gyereke sincs még, már akkor azt hirdeti, hogy milyen nagyszerű anyuka, pusztán mert rák. Aztán az élet végül mégis úgy hozza, hogy a gyereke amint tud szabadul tőle.

Egy rák anya zsarnok. Ha nem kapsz ötöst, nem kapsz csokit. Ha nem gyöngyöt fűzni mész, hanem horgászni, akkor haza ne gyere, mert én azt mondtam. Ha nem tb-ügyintéző leszel, mint én, hanem péknek mész, akkor kiraklak itthonról. A rák anya ilyeneket mond. A rák anya nem tanítja, és érzelmi biztonságot ad a gyerekének, hanem kritizálja, felügyeli, megfigyelés alatt tartja, azért mert azt hiszi a koránál és az anyagi hátterével ehhez joga van.


Ez persze nem derül ki, a rokonok, ismerősök azt hiszik példás anya. Csak a szűk család tudja, mennyire nem az!


Óvatosan a rák nőkkel!

2013. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Két utolsónak: nem volt szerencsétek a rák nőkkel! Nem lehet egy kalap alá venni minden rák jegyű nőt, van ilyen is, meg olyan is. A csillagjegyben születettek általános leírása "általános", van akire úgy igaz, ahogy írtátok, és van olyan, aki meg valóban gondoskodó. Szerintem minden csillagjegynek és minden tulajdonságnak van pozitív és negatív oldala is. Védem a rákokat, mert én is az vagyok, és messze nem tökéletes, sok-sok hibám van, de soha nem gondoltam, hogy ez a csillagjegyem miatt van így. Vannak hibáim, mert ember vagyok, igyekszem őket kijavítani. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget a horoszkópoknak, más embereket sem erről ítélek meg. Ennyi!
2013. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!