Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Rákról? A...

Mi a véleményetek a Rákról? A rák csillagjegyűek milyenek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

jóindulatú, családcentrikus, segítőkész, békés, barátságos, érzékeny, jó szívű, konfliktuskerülő


sértődékeny, befolyásolható, túlérzékeny, nem áll ki mások mellett és magáért, depresszióra hajlamos, labilis

2013. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

rák vagyok, kb. mint ahogy az első írta, de nem vagyok sértődős, sem túlságosan családcentrikus

szerintem eléggé gyenge a problémamegoldó képességem, túlságosan el tudok ábrándozni, és semmi érzékem a praktikus feladatokhoz (számlák, hivatalos intézni valók)

viszont nagyon tudok szeretni, túlságosan is, de közben önző is vagyok, cserébe ugyanezt várom :)

2013. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%
a legkirályabb emberek a rákok :D
2013. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Rossz tulajdonságok: egy rakás szerencsétlenség, sértődékeny, ingadozó hangulatú, nehezen megnyíló, álmodozó és múlban élő

Jó: nagyon tud szeretni, kreatív, hűséges, gondoskodó, jók a megérzései


Mondom ezt úgy, hogy én is rák vagyok

2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó,miért rakás szerencsétlenség?:)

Én is Rák vagyok....

Én nem szeretem magamban azt,hogy sértődékeny vagyok, ilyenkor duzzogok...kicsit hisztis is...

De óriási a szívem,együttérző vagyok,gondoskodó, hűséges... (17 éve 1 munkahelyen dolgozom,és 27 éve házas az első férfival az életemben...:) )

2013. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
63%

na én mindennek nevezném őket csak békés és konfliktuskerülőnek nem, van a családban rák és ...

ingerlékeny, hirtelen haragú, az igaz h családcentrikus,

de sztem nem ilyen egyszerű h akkor most te ilyen jegyben születtél akkor mindenféleképp azok a tulajdonságok jellemezik is az illetőt, pl a szüleidtől miket örököltél, a te személyes hozzáállásod dolgokhoz. Túl könnyű lenne az emberek dolga h ha olyan lenne mindenki mint a saját horoszkópja.

2013. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Az a jegy, amelyik leginkább elhiszi, amit a rák jellemzésekben írnak.


Sajnos azonban nem olyanok, mint amit leírnak. Legalábbis nem mindegyik rák.

Családszerető? Jó anya? Konfliktuskerülő?... Épp ezek hiányoznak abból a rákból, akit a legjobban ismerek. Állandóan veszekszik, a szeretét ha van egyáltalán, azt kizárólag anyagiakkal mutatja meg, és anyának sem való.


Abban azért bízom, hogy nem minden rák egyforma...

2013. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 bstewe válasza:
73%

Szerintem ami le van írva az tök igaz, persze kérdés, hogy férfi vagy nőről van szó.. Én dupla rák vagyok és volt rák barátnőm (a legjobb társ volt, meghalt). Akivel járta, vagy csak ismertem csajokat és volt rák pasijuk azt mondták hogy a legjobb jegy, persze most ne gondolja senki hogy haza beszélek, de ha az önismeretemre hagyatkozom, minden meg van a rák pasiban amit egy nő szerethet :-). Azért a rák jegyben született Nö vagy FF.-i nek is van hibája...

Egy rák fickó :-)

2013. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

A horoszkópokban és a csillagjegy alapján való karakterisztikában én sem igazán hinnék, lévén nincs különösebb tudományos alapjuk. Mégis, az a zavarba ejtő tapasztalatom, hogy többnyire működik: ki-ki a maga csillagjegyének megfelelő jellemvonásokat mutatja fel.


A rákról a következő, szerintem helytálló jellemzést találtam: "Érzelmes, érzékeny lélek, roppant kötődik a családjához, nagyon segítőkész. Akiket én ismerek eléggé hangulatemberek, néha bántóak, de ők hamar megbántódnak, mégis szerethetők, mert ők is sok szeretetet adnak."


Rák jegyű férfiként ugyanakkor vannak kétségeim, hogy a rák-rák párosok működőképesek... Belegondolva pedig magam is azt gondolnám, hogy ők az eszményi páros.

2013. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az 5.ös vagyok.Működőképes:) mi vagyunk rá az élő példa....Mint írtam is, 27 éve vagyunk házasok,a férjem is Rák, neki ha minden igaz,oroszlán az ascendense.Én pedig dupla Rák vagyok.

Hasonlóak vagyunk, ízlésünk is hasonló.Átvesszük egymás hangulatingadozásait is, és egyformán szeretjük a nyugalmat ,csendet.Nem mondom, ennyi év alatt voltak hullámvölgyek is...de hol nincsenek...

2013. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!