Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Levegő jegyű embereket hogy...

Levegő jegyű embereket hogy rangsorolnád? Melyiket kedveled jobban?

Figyelt kérdés

Az én rangsorom:


1. vízöntő

2. ikrek

3. mérleg


2014. ápr. 25. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

én az ezüstutazóval egy fajsúlyba sorolnám.

az tudott a levegőben repkedni.

2014. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ikreket sajnos nem ismerem eléggé. A mérlegekkel általában harmónikusan kijövök. :) Kedves emberek. Mérlegelnek.

Vízöntőkről sem tudok sokat mondani, talán azt, hogy sokkal szabadabbak az én földhöz ragadt gondolkodásmódomhoz.


Szűz nő. (Horoszkópra gondoltam)

2014. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vízöntő

mérleg

ikrek

2014. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom számodra is csak 12 féle ember létezik...
2014. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éppen az elmúlt fél évben ábrándultam ki belőlük a a legjobban, mind a háromból :)), sajnos eléggé durván viselkedtek, s szerintem nem érdemeltem volna meg. Igy most éppen a levegő jegyűektől tartom magam távol a leginkább. Ha mégis rangsorolni kellene, akkor pasik szempontjából, de csak jelenleg:

1. Mérleg,

2. Vizöntő,

3. ikrek.

2014. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mérleg. Mert őket ismerem, nagyon kedvesek, jóindulatúak, jól ki lehet jönni velük, lehet rájuk számítani, hűségesek, vidámak.

2. Vízöntő. Mert őket szinte egyáltalán nem ismerem, nem tudok nyilatkozni róluk, de az a gyanúm, hogy az Ikreknél csak jobbak lehetnek. :)

3. Ikrek. Ismerem őket, mint a rossz pénzt. Jópofák, széles az érdeklődési körük, nem unalmasak, bármiről el lehet velük beszélgetni, jó programokat lehet velük szervezni. De ha az ember párkapcsolatot létesít velük, akkor az maga a pokol. Veszekszik, papol, nem bújós, rideg, érzéketlen, mindig késik, ezért kiszámíthatatlan, több baj van vele, mint egy 5 éves gyerekkel.

2014. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os igazad van. Hozzáteszem azt, hogy az Ikrek férfi ízlése nagyon gyakran közelít a pedofiliához, még 60 év felett is. Nincs az a 35 feletti partnernő/házastárs, akit megkívánna, még akkor sem ha az keményen küzd a fiatalos külsőért - a magyar színésznők közül is elég sokan szenvedtek az ilyen férfipartnerek mellett, akik szintén Ikrek jegyűek voltak.

Egy Ikrek férj figyelmét max. két dolog kötheti le: családi kirándulások és/vagy a gyerekek kis korukban.

2014. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!