Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők miért rajonganak...

Vízöntő nők miért rajonganak annyira a Skorpió jegyű férfiak iránt?

Figyelt kérdés

Több esetben is azt vettem észre, hogy a legkétesebb viselkedésű és kinézetű Skorpió pasik után (akikre többen is azt mondják, hogy vigyázni kell velük) teljesen odavannak a Vízöntő nők és akár tűzön-vízen át követik őket. Miért van ez szerintetek?

Ugyanez a rajongás jellemző munkahelyi viszonyban a Vízöntő férfi és Skorpió férfi között akkor is, ha sokszor pl. a Skorpió férfi csúnyán átveri a másikat.

A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. jún. 4. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva pedig: az ellentétek vonzzák egymást. A skorpió szenvedélyes, érzelmes és ezt ki is mutatja.
2014. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal a vízöntő nők inkább túlzottan szenvedélyesek, vagy legalábbis én biztosan, míg a kos férjem, hát, nem a hevességéről híres, legalábbis az ágyban nem........
2014. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 Igen, a skorpió non-stop kimutatja az idióta és érthetetlen érzelmeit, szörnyű egy jegy, még egy normálissal se találkoztam.
2014. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

hali(:

én is vízöntő vagyok (36éves).soha nem hittem a horoszkópokban,se más hasonló hülyeségekben.és ma is azt gondolom a jóslás,a tarot,a babona,az álomfejtés mind mind butítás és manipuláció. az elmúlt két évben volt ídőm foglalkozni(ráfigyelnI) a horoszkópokra és az emberi kapcsolatokra..vlaki felvonta rá figyelmem és azt vettem észre, Igen! rengeteg skorpió vesz körül(: és igenis lehet őket kezelni és szeretni is!tele vannak szenvedéllyel és ötlettel. és belátom,hogy a vízöntők mellett nem sokan bírják sokáig, talán csak az ikrek vagy egy másik vízöntő az aki mellett én, és aki mellettem jól érzi magát és hosszabb kapcsolatra képesek.

2014. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!