Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a skorpió a legrosszab...

Tényleg a skorpió a legrosszabb jegy?

Figyelt kérdés
Halmozottan vagyok skorpió. Az aszcendensem is, a rejtett aszcendensem is, ráadásul a Plútó nekem a skorpióban van, ami ugye az uralkodó bolygója. De ha ez nem elég, akkor még a Kínai horoszkópom is a skorpió megfelelője. Még valaki így? Ti milyenek vagytok?

2014. jún. 8. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó, vagy rossz jegy. Mindegyiknek van erényes és árnyékos oldala, lehetőségeket tartogat, irányokat mutat.

A skorpió a dolgok mélyére lát. Azok rossznak látják, akik szeretik magukat illúzióba ringatni, mert a skorpió lehámozza az alma tűzpiros héját, és megmutatja, hogy valójában férges. Persze ez kellő empátia nélkül valóban mérgező szúrás a fullánkjából. Kevés méregből viszont a legjobb gyógyszer válik. :)

2014. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A Plútó lassan mozog, szinte a jelenkor generációi mind ilyennel rendelkeznek. Az a kérdés, hogy milyen fényszöget kap a többi planétától.

Jó és rossz jegy meg nincs. Ikreket is halálra szidják mindenféle hülyeséggel, én ikrek vagyok, és nem igazak rám a vádak.

2014. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Viktor Tihanyi ***** válasza:

Nincsen jó rossz sem jobb és rosszabb jegy sem.

Mindnek vannak előnyei és gyenge oldalai. Az adott illető mivel maga választotta Mely csillagzat alatt szülessen, így még kell tanulnia bánni magával. Minden jobban pozitív dolgokra használni a tulajdonság, melyeket a jegyei holdjai ascendens stb nyújt számára. És persze mivel minden jegyenek 3 főbb szintje van, ezeknek a leg felsőbb szintjéhez igazodni és élni.

2014. jún. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szegény egyet nem értőt meg mindenki lepontozza :( holott kicsit elgondolkozhatna mindenki, ugyan hogy befolyásolná az embereket, hogy a bolygóknak milyen állása volt a születésekor...ez az egész csak arra jó, hogy meglegyen mindenkiről a véleményed, mielőtt még megismerted volna. Velünk született tulajdonságaink vannak, de erről szól az élet, hogy mi mit alakítunk ki magunkból.
2014. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jó, az ember legyen szkeptikus, én is az vagyok rengeteg dologban, de azért ha valamit cáfolunk, akkor járjunk már utána egy kicsit, hogy mit cáfolunk, vagy ne mondjunk semmit.

Az asztrológiában szó sincs arról, hogy a bolygók befolyásolnák az embereket, hiszen sokszor nem is valós bolygóállásokkal dolgozik egy-egy progresszióval kapcsolatban.

Nem akarom én itt védeni azokat, akik az alapján ítélnek, hogy valaki melyik jegyben született, de ha már cáfolunk, akkor legalább ne írjunk ugyanakkora butaságot, mint ők!

2014. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én skorpió vagyok az asszendensem oroszlán és ha mérges vagyok ak látszik hogy skorpió vok de amúgy kedves vagyok úgy hogy aki azt mondja hogy a skorpiók rosszak az meg nem ismeri nagyon őket
2017. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Skorpio vagyok rak aszcendenssel. Ha ugy vesszuk az egesz eletem egy belso viszaly. A skori enem miatt maga vagyok az apokalipszis a rak aszc. miatt pedig olyan vagyok mint egy vattacukorba bugyolalt bolyhos nyuszika. Nem konnyu velem egy cseppet se😅
2017. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!