Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas napjegyű nők miért...

A nyilas napjegyű nők miért olyan meghódíthatatlanok?

Figyelt kérdés

Megint belefutottam egy nyilas nőbe, nagyon tetszik, és úgy éreztem kölcsönös, de egyszerűen nem adja be a derekát és nem tudom meggyőzni. Régebben is voltam már így két másik nyilas lánnyal.

A nyilas jegyű unokahúgom is ilyen, 1 pasija volt csak, és évek óta egyedül van, pedig mind a tíz ujjára akadna valaki.

A barátaim között is van egy nyilas nő, tiszta apácaéletet folytat az unalmas férje mellet, mint a hűség mintaképe.


Nem értem miért ilyen keményfejűek, hiszen a horoszkópleírások szerint ponthogy sokkal lazábbnak kellene lenniük a párkapcsolat terén. Vagy én értelmezem félre?

A haverokkal beszélgettünk erről, és ők is hasonlókat tapasztaltak velük. Bátyám szerint még a szűzek, rákok, bakok is jóval csapodárabbak náluk.


Mi lehet az oka és hogyan hódítható meg mégis a nyilas nő?



2014. jún. 20. 09:57
1 2
 11/11 kolosszus22 válasza:
Ez jó kérdés, én is egy nyilas nővel ismerkedem most, hát eddig a legkevésbé kiismerhető nő akivel találkoztam, pedig egy hullámhosszon vagyunk, de mégis azt érzem hol érdeklem - hol nem, tiszta káosz, én kos vagyok, szóval elvileg passzolnánk ez alapján is. :D
2014. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!