Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen típusú nőkkel szemben...

Milyen típusú nőkkel szemben vannak mély érzelmeik a Nyilas, Oroszlán és Kos férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nyilasként rengeteg esetben adtam nekik esélyt arra, hogy egy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz érzelmileg is, sokat áldoztam ennek érdekében.

Mindhárom jegy férfiainál (30 év fölöttiekkel is) azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem értékelnek semmiféle tettrekészséget a nők részéről és kizárólag csak szexet akarnak, illetve a részükről való megcsalást abszolút természetesnek tartják, simán csak azért, mert ők férfiak. Alig vagy pedig egyáltalán nincs érzelmi intelligenciájuk, probléma megoldó gyakorlatuk és egy csepp megértés és empátia sem.

Csak komoly válaszokat várnék. Köszönöm.



2014. júl. 16. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem, hogy miért pont e három jegy jön be neked.

Viszont azt se gondold, hogy a nem tűz jegyűek komolyabbak vagy megbízhatóbbak lennének!

A levegő jegyűekkel jól vigyázz! Egész pontosan az ikrekkel vigyázz! Lehet, hogy szórakoztató haver, de mély érzelmeket, bújást és önzetlen öleléseket ne várj tőlük! Az ikrek erre képtelen és ráadásul ugyanúgy megcsal ha tud, mint egy bármilyen jegyű átlagpasi.

Vízöntőt nem ismerek.

A mérlegek jók szoktak lenni, ha kifogsz egy hűségest közüllük, az jó lehet.


Amúgy szerintem ha magadat ismered, akkor nem lehet gond sem egy föld sem egy vízjegyű társnak! Sőt!

Persze vigyázz velük is! Pl a halak elég kihasználós. Stb...

2014. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen. Igen, régebben megjártam 2 Ikrek pasival, mindketten ravaszak voltak, persze egy masszív vihogó köntös mögött ...
2014. júl. 22. 12:58
 13/13 anonim válasza:
100%

Szia! Skorpió Nap,Rák Aszcendens,Mérleg Hold...Vagyis szerény személyemmel szemben. :) A fent általad leírtak a Nyilas férfire tökéletesen igazak,nekem sikerült kifognom egy megszállott pszichopátiást,aki képtelen volt felfogni,hogy elég belőle,az agresszivitásából is és vége,rendőrt kellett hívnom miatta.Ezenkívül iszonyú fukar és sóher is volt,8 évet töltöttem vele.Rossz természetű,bűnöző lelkületű,romlott,lusta,nem túl eszes,a szexben is önző.

Az Oroszlán viszont az ágyban is jó,érzelmes és kényeztető,legalábbis szavakban jól megy neki az udvarlás,nagy dumás (a nagy dumálás mindegyik Tűzre igaz),ellenben szereti a függetlenséget,a pénzt csak az elején költeni rád,aztán inkább majd magára x) ,nem csal meg,ellenben később szingliként minden nő őt öleli majd a képeken...egyik napról a másikra szakít,megbeszélni nem lehet vele semmit.Simán a kezedbe nyomja a rongyot,hogy takarítsd ki a hűtőjét és a szobába fekve várja a kaját,míg te kint főzőcskézel...egyedül.De különben nagyon jószívű,kedves emberek,családszeretőek és barátságos,megértő személyiségek.Túl sok barátjuk van. :) Nyugi,talán jut rád ideje is...az elején. :)) Aztán jönnek a szórakoztató programok...neki nem elég napi 8-10 óra meló,utána még elmegy futni!!!,csupa energia és tűz,lehetőleg lányokkal,akik a "barátai",rengeteg "női" barátjuk is van,olykor lelki szemetesládák (igaz,én is).Szeretnek szabadban lenni,jó társaságban,igazi közösségi emberek,lehet rájuk számítani,van szívük,rendesek,segítőkészek.Szimpatikusak.A legszívesebben magukra áldoznak,és magukra semmit nem sajnálnak.Van olyan Oroszlán pasi rokonom,aki 10 ezret hagy ott havonta szoliban,meg fitnesz teremben,mert annyira hiú...igaz csak 24 éves,de a tulajdonságok rá is igazak.Az előbbi,az exem már 46.De ő is imád költeni magára és a hobbijaira.Szeretik a világot,utazni,extrovertált lények. Szóval engem állítólag szeretett és szerintem szeret ma is,éreztem/érzem is.Ahogy én is őt. :) Küszöbön van az új lehetőség,le is kopogtam,mert hát nem könnyű velük.Kivárni az esélyt...Kell türelem hozzájuk,mert nem sietik el azt,de ha elkezdik...őket leállítani nem lehet.Ja,szeretik a szép és csinos,izgalmas hölgyeket,az erős szexuális kisugárzást,az intelligenciát,az eredetiséget,rengeteg értékkel kell hozzájuk rendelkezni kívül-belül,hogy Királynő lehess mellettük,jó ízléssel választanak.Mert nekik az ilyen Nő kell!Akire büszkék lehetnek,a minőségi "árura". :D Ők ilyenek.A legszexibb pasik ők.Legizgatóbbak.Nekem. :) A másik pedig...Sajnos a Nyilas is "gyengém",a rossz tapasztalatom ellenére is,továbbra is,mert ismerek azért rendeset férfiban,igaz,sajnos nem túl közelről.A nők között alapból csak olyat láttam,aki imádja váltogatni,de ez sok más bolygótól is függ...de engem mondjuk nem a nők izgatnak. :D Legalábbis egyelőre. xD Úgyhogy ezzel most nem is foglalkozom.A Kos pasi,hát szeretik a szexet,alapvetően akivel én próbálkoztam,eléggé link,felületes volt,csak chat-en volt nagy a... szája,de semmi több,plusz káros szenvedélye is volt,ami nem jó belépő.De köztük is van olyan,aki vonzó nekem,és nem is egy,sajnos nem elérhetőek már.Viszont nem baj,mert én maradnék amúgy is az Oroszlánomnál.

Ha megromlik egy kapcsolat,akkor persze,hogy nem megértőek,meg empatikusak,ez jegytől független.Szexet akarnak,mert férfiak,hát azért... :) Sajnos utána,ha lecsengetett a kezdeti hevület,akkor jönnek elő a rossz tulajdonságaik,amikor már belekényelmesedtek a kapcsolatba.Ezt nem szabad hagyni.Nem szabad megfelelni nekik,legyél Önmagad! :) Add Önmagad!Maradj független szabad,rájuk se ránts.EZ működik náluk meg a pasiknál általában. Víz vagy Föld eleműt el sem tudnék képzelni.Unom őket.Az Ikrek hűtlen,inkompatibilis a Skorpiókkal,a Mérleg se túl ragaszkodó,a Vízöntőt meg nem lehet komolyan venni.Skorpió erős,Halak túl lelkis,Rák nekem makacs és nőies,mama kedvence.A Szűz kritizál,a Bika egy dögunalom és lusta,a Bak túl racionális,száraz és munka meg pénzmániás.Az Oroszlán is,de ő élvezni is tudja az anyagiakat és remek szülő.Hát én ezeket gondolom,remélem valamit tudtam azért segíteni az eszmefuttatásommal. :D Az Oroszlánoknak adnék azért egy újabb sanszot a helyedben...Nem találkoztál még rendessel,pedig azok.Kihívások valahol,de megérik a fáradozást.Szerintem.A Nyilasok meg legendásan nagyon jól kijönnek az Oroszlánokkal,én férfiakban több ilyet barátságot is láttam és remekül passzolnak.Hiszen Tűz a Tűzzel,azonos típusúak.Igaznak kell lennie ennek a Szerelemre is...hiszen nem csak az ellentétek vonzzák egymást (Pl.: Oroszlán-Skorpió,Tűz-Víz),hanem a hasonlóak is.Hátha több szerencséd lesz velük,meg általában a Férfiakkal!Vagyis csak Eggyel. ;) Mert annyi bőven elég,nekem elhiheted! :) Sok sikert!Ne add fel! Üdv, 36/L

2016. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!