Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelenthet egy kialakulóban...

Mit jelenthet egy kialakulóban levő párkapcsolat számára egy közös skorpió aszcendens?

Figyelt kérdés
Mennyire ad alapot egy közös kapcsolatnak? Vagy inkább eltaszítja hosszú távon egymástól a feleket?

2015. ápr. 1. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék sokat erre az asztrológiára. Meg kell ismerkedni, beszélgetni kell, ki kell alakítani egy közös érdeklődési kört, ha nem megy, akkor nem illettek össze.
2015. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2015. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nem ér semmit a párkapcsolati témában. Pl. Én mint szűz és a párom mérleg az asztrológia szerint a lehető legrosszabb kombináció vagyunk. Egyutt vagyunk majdnem 3 éve és a kapcsolatunk remek. Gyerek is van. Megbízunk egymásban, kisebb veszekedés volt de melyik kapcsolatban nincs?
2015. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
37%
Istenem, b*szki, hogy a 21. században még mindig vannak olyan hülyék akik hisznek ebben a röhejes középkori átverésben. Elképesztő. Fidesz szavazók.
2015. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Öööööm, én nem az újsághoroszkópokról beszélnék most (ami tény, hogy legtöbbször tényleg amolyan "nesze, semmi, fogd meg jól", és nem olyanokkal, akiknek ennyiből áll az asztrológia, hanem olyanokkal, akik hallottak is a témáról, értenek is hozzá és nem csak újsághoroszkópot olvastak eddig.
2015. ápr. 1. 22:52
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom erdekel-e meg, vagy hogy alakult azota a kapcsolatotok, de elvileg jo :) ;)
2015. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekel persze. Amúgy nem én vagyok az érintett, csak érdekel...
2015. ápr. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!