Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyi valóságalapja van a...

Mennyi valóságalapja van a horoszkópoknak?

Figyelt kérdés

Sosem hittem a horoszkópokban, meg ezekben a butaságokban, de egyik barátnőm rábeszélt, és elolvasgattam 1-2 dolgot. Nekem pl. Szűz a horoszkópom, és megnéztem, hogy vajon milyen tulajdonságok illenek rám.... Hát egy sem volt igaz. Ezen kicsit most felidegesítettem magam, abszolút semmi nem volt igaz rám, ami oda volt írva, de hát.. ahogy érzik....

Ez a horoszkópos dolog valami népbutítás? Vagy micsoda? Szerintem borzasztó nagy hülyeség, és az ember csak felidegesíti magát, már ha csak elolvassa.

Nektek mi a véleményetek? Vagy csak én vagyok ezzel így?

A válaszokat előre is köszönöm. :) Privit írhattok.



2015. ápr. 13. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%

A horoszkópomból kb. úgy 50%-a illik rám.A környezetem szerint is.De hamar rájöttem hogy nem akkora butaság.Mivel megkerestem az acendensemet is és amit ott írtak le annak is a fele igaz volt rám.

Szóval szerintem egy emberre egy horoszkóp sosem igaz.Kell hozzá min.az acendense is hogy pontos képet kapjunk.De a legeslegjobb ha van születési dátum,hely és idő is.Ezek mellett komolyan befolyásol minket az élethelyzetünk és a környezetünk is.

De hozzáteszem nem jó és nem kell erre alapozni mindent.Az oktalanság volna. :)

2015. máj. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz. Köszönöm a

választ! :)

2015. máj. 1. 12:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Az asztrologia egy tobb ezer eves tudomany, aminek van valosag alapja.
2015. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!