Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos a horoszkópom, Skorpió a...

Kos a horoszkópom, Skorpió a holdjegyem. Ezek alapján jellemzés?

Figyelt kérdés
Valaki ezek alapján tudna nekem jellemzést írni? :) Előre is köszönöm:))

2015. júl. 17. 00:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8: Akkor ezek szerint valóban igaz, hogy a Skorpió holdjegy nagyon domináns. :))


9: Igen, számítottam ilyen hozzászólokra, amilyen te vagy, hogy majd jönnek ezzel, hogy mekkora gáz vagyok, mert hiszek ebben... Igen, hiszek!!:) Nem értem másoknak miért fáj ez, hogy vannak ilyen emberek, akik hisznek a horoszkópban. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy miben hisz és miben, ezért én miért lennék buta??? Nem is ismersz és egyből lebutázol, mert én hiszek ebben. Az én dolgom miben hiszek és miben nem. És azt sem értem, hogyha valaki hülyeségnek gondolja a horoszkópot meg a hasonló dolgokat, akkor minek kattint az ilyen jellegű kérdésekre? Van több száz feltett kérdés az oldalon, böngésszétek azt, ha szerintetek ez ennyire ostobaság! Kerüljétek ki az asztrológiával kapcsolatos kérdéseket és ennyi :D És nem kell a másikat egyből lebutázni, csak azért mert hisz valamiben, amiben te nem. És légyszi a továbbiakban mellőzzétek az ilyen fajta válaszokat. Köszönöm! :*

2015. júl. 17. 16:20
 12/16 anonim ***** válasza:
élő hazugság vizsgáló vagy, jól tudsz hazudni is gyűlölöd a hazug embereket a legkissebb hazugságtól is a falra mászól legyen az akármi a füllentést is hazugságnak gondolod szereted meghódítani a kiszemelted (nem szereted ha könnyen adja magát) intellektuális vagy jó a beszélőkéd elég logikusan gondolkodol és nagyon jó vagy az ágyban :$
2015. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és hozzád hasonló "okos" párra vágysz
2015. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12: háát... xD nem mindegyik igaz rám :D pl. az nem, hogy jól tudok hazudni. Egyáltalán nem tudok jól hazudni :D És nem is szoktam és nem is szeretek. Viszont az igaz, hogy ki nem állhatom a hazug embereket, és pont ezért nem hazudok. Mindig próbálok annyira őszinte lenni az emberekkel, amennyire csak tudok :) És szerintem a beszélőkém sem olyan jó :D de a többi igaz :))
2015. júl. 17. 22:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tetszik a horoszkopod. En merleg vagyok. :D amugy honnan lehet megtudni mi a holdjegyed?
2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 marejke válasza:
nekem bika a napjegyem és a holdjegyem nekem is skorpió. az ösztönös énem, a lelkivilágom azt skorpiósan élelm meg.két nagy szerelmem volt, az egyik napjegye a masik hokdjegye volt skorpió, és mindkettővel úgy éltük meg a szerelmet, hogy nagyon szerettünk volna gyereket.
2017. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!