Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Dátumok ismétlődnek az életemb...

Dátumok ismétlődnek az életemben, miért?

Figyelt kérdés

Pl március 1.-én elromlott ismerősöm biciklije, sokat kínlódtunk vele mire megcsináltuk. Rá pontosan 1 évre, március 1-én ellopták és megint az ideg volt vele,


Pl tavaly február 26.-án voltam a háziorvosnál, kutyaharapáss miatt. Idén szintén pont ugyanakkor voltam, február 26.-án.

vagy vérvétel:

Vérvétel: 2011.12.14

Aztán megint vérvétel 2015.12.14


Ezek teljesen "véletlen" alakultak így.


Mire utal ez az ismétlődés??


2016. márc. 6. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A válasz: A bennünk kódolt jövő című könyvben olvasható
2016. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek nálam is vannak. Sőt nálam rengetegszer ismétlődnek a hónapok. Pl. április 2-án történt valami ami valamilyen szinten megváltoztatta az életemet, augusztus 2-án pedig szintén megváltozott az életem. A legtöbb esemény pedig ami valamilyen hatással volt/van az életemre legtöbbszőr a hónap első öt napja közül valamelyikre esik, míg a mondjuk 10-edike utáni dátumok ritkábbak.
2016. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A válasz: A bennünk kódolt jövő című könyvben olvasható
2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ismerős a helyzet.

Nekem a 09.11-es dátum ismétlődik újra és újra.

Mindig akkora esik a születésnapom.


~dr. Regenkurt

2016. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!