Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintem a horoszkóp baromság...

Szerintem a horoszkóp baromság! Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiben hiszek,de ez... Hülyeség

2016. okt. 13. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hiszek a horoszkópban, az asztrológiában, ha hitelesen, hozzáértéssel művelik. Ez is egy tudomány, még ha nem is szerepel az akadémikus tudományok között. Mindenesetre az újságokban szereplő horoszkópok nem érnek semmit, nem lehet sok emberre ugyanazt a dolgot vonatkoztatni. A válaszokban is látom, meg amúgy is hallom, hogy sokak szerint az asztrológia humbug és baromság. Valójában nem az, csak napjainkban sok a kontár benne, no meg a különféle lapokban megjelentetett horoszkópok megbízhatatlansága mondatja ezt az emberekkel.
2016. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Háááát. én hiszek benne. persze nem azokban, amiket ócska internetes oldalakra írnak ki... Egyszer pl egy ismerősöm aki szeret ezzel foglalkozni, az első találkozásunkkor a születési dátumom (percre pontosan) alapján megállapított rólam olyan dolgokat is, amiket csak a legjobb barátaim tudnak rólam....
2016. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!