Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák horoszkópú nő és férfi...

Rák horoszkópú nő és férfi hűséges? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm! A jegyeimet tudom, de az oldal elemzést is ad? Engem az érdekelne, hogy a jegyeim alapján "milyennek kéne lennem".
2017. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok. Nagyon fontos számomra a romantika, nem különöebben kedvelem a kalandot, jobban vágyok a biztonságra. Mindig törekedtem a hűségre és ösztönösen jött, de voltam már hűtlen. Ehhez szükség volt egy olyan társra aki elhanyagolt, semmibe vett, teljesen lerombolta az önértékelésemet. Akkor elborult az agyam és úgy éreztem megérdemli. Sosem bántam meg amit tettem. Végül dobtam, mert rájöttem, hogy egy rossz kapcsolatból job kiszállni, mint gyermeteg bosszúból félrelépni. Azóta sem csaltam meg senkit.

jelenlegi párom rák, tudtommal hűséges. Jól megvagyunk. De van egy baráti házaspár ahol a felek szintén mindketten rákok és hűtlenek egymáshoz. Ezentúl édesanyám első férje is rák volt és hűtlen. Továbbá van egy pörgős, bulizős rák csaj csoporttársam aki úgy váltogatja a partnereit mint más az alsóját.

Legnagyobb tévedésben él aki azt hiszi, hogy a rákok eredendően hűségesek. Minden az életkörülményektől, lehetőségektől, attitűdtől, partnertől, és az önbizalom szintjétől függ. Mint mindenki másnál.

Legfeljebb annyi mondható el, hogy minket jobban megvisel a hűtlenség intézménye. Ha áldozatok vagyunk, akkor nagyon szenvedünk, nehezebben heverjük ki. Ha elkövetők akkor egy idő után a bűntudattól szenvedünk piszkosul. Ezért ha lehet inkább kerüljük a dolgot. Talán ezzel magyarázható a "rák-hűség" hipotézis.

2017. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ne legyetek már hülyék
2017. ápr. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha szxrnak a fejemre, akkor engem sem fog erdekelni a másik. Talán ennyi:-)

21/n rak nap ikrek aszc oroszlan hold

2017. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!