Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyű személy/ek...

Melyik csillagjegyű személy/eke/t kedveled a legjobban? (Légyszíves írd alá, te melyik vagy! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

szeretem:halak, kos, rák

nemszeretem: bak,oroszlán, skorpió

a vízöntők vegyesek mert vagy szeretem vagy nagyon nem..

a többi meg semleges

ikrek 18 éves lány

2010. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

amit megfigyeltem, hogy a legjobb barátnőimnek skorpió aszcendese van, napjegyük oroszlán, halak. férjem bika. nem szeretem a szüzeket!!!! (kritikusak nagyon, csak saját magukkal nem, pedig ott kellene kezdeni). férjem bika. én pedig bak/halak asc.

És neked?????

2010. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A levegős jegyeket, eddig az összes barátom ikrek volt, a barátnőim általában mérlegek. Az asztrológus szerint ez azért lehet, mert hiányoznak a levegős jegyek a radixomból és így kompenzálom.


rák vagyok

2010. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ÉN vagyok szűz napjegyű, kos holdjegyű és nyilas ascendensű nő. Ki nem állhatom a Mérleg, Iker, Vízöntő-ket. Akiket szeretek az a szűz, bak, bika, kos, nyilas, esetleg az oroszlán. (Semleges: halak, skorpió, rák,)
2010. máj. 17. 13:36
 15/26 anonim ***** válasza:
Legjobban a nyilasokat szeretem. Én kos vagyok :)
2010. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:

Szeretem: Ikrek, Oroszlán, Halak, Bak, Mérleg

Nem szeretem: Nyilas, Kos

Semleges: Vízöntő, Rák, Bika, Szűz

2010. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
ja és bocsi: Halak/13 L
2010. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok, a legjobb barátaim kos, és skorpió.
2010. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Úgy veszem észre,a bakokat mindenki utálja :D Pedig jófejek vagyunk,csak ostobák az emberek.Nekem egyébként a legtöbb barátom skorpió és rák,a vízöntő és bika nőket utálom.Másrészt nem az alapján ítélek meg senkit,hogy mi a csillagjegye...F/Bak
2010. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szeretem: Bika, Bak.

Nemszeretem: Halak, szűz.

Többi semleges.

2010. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!