Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez milyen aszcendens jellemzői...

Ez milyen aszcendens jellemzői lehet?

Figyelt kérdés

Hitetlenek ne kezdjenek bele, és tudom hogy ez nagyon felületesen érinti az ezotéria fogalmát. De azért nagy általánosságban remélem lesz olyan akinek van ötlete :-)


Mindig mosolygos, viccelodos ferfi, bohockodik állandóan, nagyon beszédes de csak személyesen írásban már annyira nem. Szeret a szabadban lenni, nagyon harmonikusan öltözködik ugyanakkor egyszerűbb darabokbol, és vannak adott márkái amiket visel. Más nem igen fordul elő a ruhatárában. Nagyon bevállalós minden dologban akár szex téren is, a maga ura szeret lenni, nem dolgozik senki kezei alatt. Nem túl közvetlen, illetve "törtető" de ha valamit akar azért tesz de nem nyomul előre minden erejével csak szépen komfortosan. Nagyon okos, aprólékos, sok mindenhez (is:-D) ért. Kritikus az emberekkel szemben. Állatbarát .


Akinek van ötlete nagyon szívesen fogadom a válaszát!! :-)


2017. okt. 17. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Még ezek maradtak le:

Inkább a gesztusaival fejezi ki a tetszését mint szavakban de ott is azért dícsérő. Nagyon jó ember ismerő. Családjával is baráti a kapcsolatuk.

2017. okt. 17. 12:32
 2/4 D-Mano ***** válasza:

Igazából nem tudom, mi a célja a kérdésednek, de még, ha csak nagyon felületesen nézzük is az embert, legalább a Nap és a Hold helyzetét is figyelembe kellene venni. (és még szerencsés lenne az I. Házas bolygókat is nézni...)


De tegyük fel, hogy ezek a jellemvonások főleg az Aszcendensből származnak, én rangsorolva a következőkre tippelnék (felül, 1-essel a legvalószínűbb):

1) Nyilas

2) Ikrek

3) Skorpió

4) Kos

2017. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit kapok ha eltalálom?? Hm? Egy jó üveg bourbont elfogadnék ;)

Hogy a napjegye, vagy az aszcendense, de lefogadom, hogy az egyik Nyilas! Mindenképpen! Vagy van a bolygói közt. De majdnem biztos vagyok benne. A másik tippem a Skorpió.

Elsősorban Nyilasnak gondolom Skorpió aszcendenssel, vagy esetleg Skorpiónak Nyilas aszcendenssel.

Esetleg még Bak is lehet!! Ismerek egyet akire illik ez a leírás, de neki a napjegye Bak, valahogy viszont mindig azt gondoltam, hogy Nyilas lehet az aszcendense.

Az Ikreket és Kost megvétózom! Nem tudom hogy kerülhettek számításba. Főleg az Ikrek. Elképzelni sem tudom bohóckodáson kívül a többi hogy illhetne rá.

2017. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én

Nyilas

Bak

Skorpió

sorrendet állítanék fel, de az sem lepne meg, ha mind3 szerepelne a teljes képletében!

2017. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!