Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpiók tényleg olyan...

A skorpiók tényleg olyan szemetek és rosszindulatúak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 12:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csak ők előbb támadnak, mint mielőtt őket bánthatná meg valaki. Bocs, rosszul fogalmaztam. Ők mindig védekeznek...
2010. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Hát én ezt elmondhatom a rákokról,ikrekről,oroszlánokról is,szóval nem különösebben,mint a többi.Elsőnek igaza van.
2010. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van nem egy skorpió ismerősöm és hát....tényleg rossz indulatúak és van,hogy a semmiért is beléd kötnek...
2010. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

szia!

Igen sajnos!

Skorpió vagyok,de mit csináljak??

ha meglátok egy pasit egyböl az jut az eszembe h hogy tudnám megszivatni,és nem azért mert átvertek vagy mert csalódtam.

beszólók mindenkinek,de ilyen csipkelödösen:)

meg már rájöttem h nekem semmi se jó.

és ha mondd valaki vmit én mindig az ellenkezöjét akarom.

2010. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Én skorpió vagyok, és sajna én is elég csipkelődős. Bár kimondottan rosszindulatúnak semmiképp sem mondanám magam, de szeretek kötekedni, vitázni, de nem veszekedni.
2010. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Zümy ***** válasza:
74%
Szerintem ez emberfüggő.Én ikrek vagyok és ismerek vagy 6 skorpiót én mind a barátom,nagyon szeretem őket(egyik közülök a szerelmem). És közöttük vannak olyanok is akik kedves,nyílt,barátságos,őszinte emberek egyáltalán nem nevezném rosszindulatúaknak őket. És vannak közüttük csendes,visszahúzúdó,érdekes személyiségek,de ők se rosszindulatúak ( a szerelmem is iylen csak ő csipkelődő is..de kedves formában).Szval szerintem horoszkóp által nem lehet ilyet megállapítani.
2010. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Na! Azért a skorpió nem rossz indulatú! Különben sem horoszkóptól függ, hogy ki az. Apukám skorpió, nagyon kedves aranyos fickó. Nem bántana ő senkit.

A rossz tulajdonságuk inkább az, hogyha valami bajuk van mással, akkor nem mondják el, csak a háta mögött másoknak.

2010. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%

Figyi,én skorpió vagyok,de soha senkinek nem akartam rosszat az életben.Inkább arról van szó,a skorpiók szenvedélyes igazság keresők és nem bírják a képmutatást,meg a szemedbe mosolygást.Ha nekem nem szimpi valaki,(mert kitartó munkával elérte ezt nálam)akkor én azzal egyszerűen nem foglalkozom,levegő,ilyenkor jön az,hogy na te milyen rossz vagy,kizárólag magaddal tudsz csak foglalkozni stb...

Írok egy másik példát:ha valakivel történik valami,amiért csak saját magát hibáztathatja akkor általában körülállják,hogy jaj,te szegény,de sajnállak úristen,mi lesz most veled.Ilyenkor a skorpió arra gondol,hát így jártál,te b@sztad el,te hibád,minek csináltál ilyen f@szságot,úgy kell neked.Érted?Szóval emiatt sokan mondják,hogy fú mekkora rosszindulatú már,érzékelten,nem tudja átérezni más problémáját,önző fúj,csak magára gondol,öljük meg:P.

Pedig ez nem rosszindulat,egyszerűen csak az igazság.Csak az igazságot meg sokan nem szeretik ám hallani.Valahogy az embereket jobban megnyugtatja az,ha szemébe hazudnak valami szépet......

2010. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
30%
legalább olyan szemetek vagyunk, mint te kedves kérdező, aki gerinctelen módon bujkálva fel sem feded a csillagjegyedet!
2010. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
53%
Jahja sajnos ilyenek... nekem legjob bbnőm volt skorpió...de mindig szemétkedett vele..tönkretette az életemet...:(
2010. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!