Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a skorpiók?

Milyenek a skorpiók?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 01:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Leírom milyen apám, de ez nem minden skorpióra vall:

szexmániás, nem törődöm, mindenre magasról tesz, iszik, akkor is ha kölcsönből kell, buta, mert van kapcsolata, de ott csalják és mégis marad, ragaszkodik a megszokotthoz, nem tud spórolni. Talán ennyit tudok róla írni.

2010. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Ismerkedjünk meg és megtudod:D

egyszóval:halálos...

2010. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Még a jég hátán is megélnek, akár mit csinálsz velük mindig talpra állnak. Ők a legerősebb csillagjegy. Klasszikusan szemetek tudnak lenni az emberrel, de gyorsan be fogsz kerülni a bűvkörükbe, behódolsz nekik, és egy szempillantás alatt megbízol majd bennük. Egyébként is mindent le tudnak rólad olvasni. Fontos nekik a tudás, mert a tudás hatalom, a hatalom és a pénz. Szeretnek megbotránkoztatni mindenkit és úgy betudnak szólni hogy az életbe sem felejted el. Szerelemben: halálosan szerelmesek, foggal körömmel ragaszkodnak hozzád, közben agyba főbe flörtölnek és orrba szájba csalnak, mindegy kivel, lehet a barátnőddel, tesóddal, akit elérnek. Ha el akarod hagyni őket színházat csinálnak, és drámát csapnak, minden barátjukat ellened hangolják. Imádják kifürkészni az ember gyengéit, nem szeretik ha megjátszod magad. Alkoholfogyasztásuk szélsőséges, vagy nem isznak vagy mindent megisznak. Imádnak dugni, a dugással semmi baj egy skorpiónál. Szeretik kavarni a sz.rt hatalmas kondérokban, összeugrasztani embereket. Szeretik a vad nem mindennapi dolgokat mindenben. Néha szeretnek magányosak is lenni. Még a legártatlanabb skorpiókban is meg van ez a hajlam. Néha képesek leszarni az embert ahogy van, máskor meg úgy együtéreznek veled hogy az már sok. Én személy szerint jó ismerője vagyok e jegynek, irigykedem is rá, sok barátom skorpió, mindig számíthatok rájuk, bár naponta 20szor keresnek telefonon...Meg most van egy skorpió pasi aki bejön. De egyébként nagyon szeretnek hízelegni. Mindenbe beleszólnak, közös vacsorán, hogy máskor hogyan készítsd el a hús levest, meg a szobádat csakúgy fognák és átrendeznék. Nem lehet unatkozni mellettük, de kiváló idegrendszer és birkatürelem kell hozzájuk. Egy gyengébb jegyű embert azonnal megsemmisitenek.
2010. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az unokatestvérem skorpió.Elöljáróba annyit el lehet róla mondani, hogy nagyon rossz természete van, pökhendi, szeret lenézni másokat, azt hiszi, hogy ő a világ közepe, a legszebb és legokosabb ember.

Kíváncsi természetű szereti mások dolgába beleütni az orrát.

Lenézi az olyan embereket aki -állítása szerint- nem olyan tökéletes mint ő.

Ironikus, és fennhéjázó.

Nem akarok általánosítani, nem azt mondom, hogy minden skorpió ilyen, de az unokatesómra ez jellemző.

2010. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Skorpió nő vagyok, valóban kíváncsi természetű, de nem az a minden lében 2-3 kanál - típus:) Imádok beszélgetni, mindent megismerni közelebbről, nyílt vagyok és bohókás (gyakran már túlzottan is :)). Szenvedélyes vagyok, mint ahogyan írva vagyon, ami leginkább a kutatásban, a felfedezés örömében, a játékban és a szerelemben nyilvánul meg. Nem látom értelmét a bosszúállásnak és rám a legkevésbé sem jellemző, hogy ráerőltessem magam másokra. Szeretek néha egyedül lenni, és minden helyzetben jól tudom magam érezni :) Sajna nagyon a szívemre tudom venni, ha valaki igazságtalan velem, túlzottan is elbátortalanít az ok nélküli rágalmazás. Az az álmom, hogy ezt leküzdjem, maradandót alkossak és hasznos tagja legyek a társadalomnak.
2010. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

08:29-es Én is skorpió vagyok :P

09:17 Az első része teljesen igaz, bár lehet, hogy a második is, mert én elég zárkózott vagyok, de szemtől szemben nem akarok megbántani senkit.

Utolsó: Ez tényleg bennem is nagyon erősen megvan, hogy hasznos tagja legyek a társadalomnak.

18/F

2010. aug. 1. 13:12
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja még annyi utolsó, hogy ha igazságtalanság van, akkor egyből ugrok, akár velem történik, akár tőlem függetlenül.
2010. aug. 1. 13:13
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Szexmámiákusok.Akkor támadnak hátba amikor a legkevésbé várnád,titokzatosak,tiszták,Általában rossz jegynek tartják,de ezt butaságnak tartom.
2010. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
91%

Hát aki ilyen negatívumokat ír a skorpióról, az biztos nem ebbe a jegybe született.


Én skorpió vagyok, végtelenül büszke (nehezen tudok bocsánatot kérni,de azért ráveszem magam), szeretek a társaság közepe lenni, de néha egyedül lenni is jó. Erős jellem, nehéz vagy szinte lehetetlen megváltoztatni. Bosszúállás is szóba jöhet néha :D Szexmániás...hm. Ez azért szerintem túlzás, de most őszintén, ki nem szereti ha kényeztetik? Az viszont hülyeség, hogy lenéznék bárkit is. Nem hasonlitgatom magam máshoz, és soha nem nézek le senkit.


De éppenséggel az uncsim is skorpió, és ő meg teljesen az ellentéte ezeknek. Szóval nem mindenkire jellemzőek ezek.

2010. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

enis skorpio vagyok es teljesen igazak ram azok az allitasok h a parunkat a magunkenak akarjuk es felduhodunk hogyha flortolnek ams lannyal de mi sportszeruen uzzuk ezt.

szeretem a misztikus dolgokat,olvasni erteni es tanulmanyozni,amik erdekelnek azokutan kutatok h tudjam es ertsem meg teljesen es megprobalom az "okossagomat" a magam magam hasznara forditani mivel eleg agyafurt jegy a skorpio.igen beszologatos tipus vagyok,amivel nem dicsekszem,nem szeretem az egyhangusagot,az unalmassagot es hama rmegunom a dolgokat.szeretek sokat hujeskedni baratokkal es minel tobb hujesget csinalni,jegy alapjan a skorpiok batrak es kiismerhetetlenek.szeretni melyen tudnak es igazan!es ezt varjak el partneruktol is.

2010. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!