Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz az a "hivatalos álláspont...

Igaz az a "hivatalos álláspont", hogy 7 éves ciklusokban váltakozik az alap és az aszcendes csillagjegy dominanciája?

Figyelt kérdés

Én azt gondolnám, hogy az élethelyzeteimnek köszönhetően volt mindig változás az életemben. De nemrég ezt olvastam és végiggondolva nagyjából tényleg így volt.

Nekem nagyon ellentmondásos a csillagjegyem, mert kos vagyok és rák az aszcendensem. De tényleg olyan 7 éves koromig inkább az aszcendensem volt igazabb rám. Utána általános iskola végéig egy igazi elvetemült kos voltam. Agresszív, nekimentem mindennek és mindenkinek. Végigvertem szinte minden gyereket, aki nem állt hozzám közel. Szörnyű kis r*hadék voltam. Bár a felnőttek ebből nem sokat láttak.

Majd középiskolában megint visszaváltottam és tényleg olyan 21 éves koromban lettem megint olyan, hogy azt éreztem nagyon frankó vagyok és ismét kicsit agresszívabb lettem, bár közel sem annyira mint gyerekkoromban. Akkoriban jött rám igazán a bulizhatnék, hogy új dolgokat csináljak, akkor kezdtem csajozni stb.

Majd nagyjából 28 éves koromra szinte már rendesen gyávává váltam és mostanra meg már nagyon érzelgőssé is.

Persze valahol mind a kettő személyiség jelen volt mindig is. Például mindig is hatalmas volt bennem a lojalitás. Résszint mint egy kosban az elvekből adódó viszonyulásban az emberekhez, résszint kapcsolatban mint egy ráknál. Kosra ez nem jellemző, de nekem mindig is elképzelhetetlen volt, hogy valakit megcsaljak. Alapból visszahúzódó vagyok és távolság tartó, de nagyon hamar képes vagyok ezt feloldani és inkább úgy viselkedem mint egy kos. A kosra jellemző nyíltság, ami arroganciába csap át mások számára is az egyik legtipikusabb tulajdonságom. De e mellett meg nem ismerek még egy olyan embert, akire annyira jellemző lenne az önmarcangolás mint rám. Mikor tudom, hogy igazam van tényleg gondolkodás nélkül gázolnék át mindenen és mindenkin. E mellett meg állandóan kétkedek magamban és kishitű vagyok. Ha csak a külsőségeket veszem, tudatosan tökéletesen tisztában vagyok vele és hogy egy Adonisz vagyok(ezt amúgy mindenki más szokta mondani rólam), de ismét rák módjára hatalmas önértékelési problémában szenvedek nem tudatosan.



2018. jan. 25. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Ha "tudatosan tökéletesen tisztában vagyok vele és hogy egy Adonisz vagyok", akkor nem Adonisz, hanem Narcissus vagy!

.

Melyik tudományos folyóiratban olvastál erről a "hivatalos álláspont"-ról? LINKET!

Az általad említett "hivatalos álláspont" ugyanannyira 'hivatalos' és helytálló, mint a tükör törésének 7 éves átka.

2018. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az idézőjel nem véletlen volt ott. Nyilván azért, mert nem szó szerint értendő, hanem egyes emberek állítják. Ezért is lett feltéve a kérdés, hogy valaki pontosabban tudna hozzászólni ehhez a feltevéshez. Ha látod a Caravaggio-Szent Pál megtérést és azt mondod, hogy ez jól néz ki, akkor rögeszmés manierista vagy? Ott is ott volt zárójelben a lényeg. Nem az én fogalmazásom ez, de nyilván az ember az eszével képes véleményt alkotni az általános esztétikáról, bármiről is legyen szó. Ha pl. egy Hugh Jackmant kérdeznéd magáról és azt mondaná, hogy igen látom, hogy jó csávó vagyok, akkor rá is azt mondanád, hogy nárcisztikus. Látom mind fogalom és szövegértés zavarban szenvedsz. Mellesleg az életben jobban tolerálok egy ténylegesen nárcisztikus embert, mint egy álszentet. Köszönöm a kérdésre irányuló konstruktív hozzászólásod!
2018. jan. 25. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket én is tudok írni...
2018. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!