Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb csillagjegy? Olyan gyereket szeretnek.

Figyelt kérdés
Sztem a halak a legjobb, rengeteg sztar van, mindenki szeteti oket. A kerdes nem morbid, valoban hiszek a horoszkopban. Viszont mar nagyon szeretnek gyereket, mar korban ott vagyok, es a bak is szoba jott, bar abbol nagyon keves sztar van. Tudom butan hangzik a kerdes de aki hisz benne normalis valaszt varok. Amugy meg oroszlan es szuz jegyu gyereket is tervezek. Nezzetek csak utana mennyi halak jegyu sztar van. De nem tudom erdemes-e varni vagy legyen hamatabb de nem lesz akkora "sztar".

2018. márc. 22. 02:43
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
92%
Bízom benne, hogy sosem jutsz el a szaporodásig.
2018. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
88%

1. Szerintem nem állsz készen arra, hogy gyereked legyen, de tényleg.

2. A sztárok nem születnek, hanem kőkemény munka árán azzá válnak.

3. Harvey Weinstein is halak és Osama Bin Laden is az volt. Szóval ennyi erővel sorozaterőszakoló és terrorista is lehet az a gyerkőc felnőttkorában.

2018. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%

"Amikor születtem, nem jeleztek nagyot

Messiás-mutató különös csillagok,

csak az anyám tudta, hogy királyfi vagyok.


A többiek láttak egy síró porontyot,

de anyám úgy rakta rám a pólyarongyot,

mintha babusgatná a napkorongot. "

*

Az ember az emberré levést az embertől tanulja.

Szépen nevelgetni kell, nem elvárásokat teljesíttetni vele. Arra jó a mosógép - ott beprogramozod és úgy végzi a dolgát.

2018. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
22%
bak, halak, rák :)
2018. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

Halak vagyok és az emberek nagy része nem bír. :D

Amúgy szerintem ökörködős kérdés.

2018. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Én meg bak vagyok, és egy hisztis köcsög. :)

Remélem a gyereked is ilyen lesz.

2018. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%

78%


:D

2018. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

És ha úgy jön össze, hogy véletlenül Kos vagy Bika jegyű lenne mit csinálsz, elveteted, mert te más csillagjegyű babát akartál volna?

Idióta, ilyen inkább gyereket ne vállaljon.

2018. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%

1. A jegy, amit te vélhetően a napjegyre értesz, önmagában vajmi keveset árul le egy karakterről. Valaki személyiségének a teljes kiértékeléséhez minden bolygóállását és fényszögét ismerni kell. Például hiába Mérleg napjegy valaki, ha mondjuk a Skorpió a hangsúlyos a képletében, akkor sokkal inkább Skorpióként fog megnyilvánulni (ezért nagyívben kerülendők a bugyuta női magazinok szerelmi horoszkópjai, amik csak a napjegyet veszik figyelembe, mikor a szerelemet történetesen a Vénusz és a Hold befolyásolja leginkább). Tehát eltervezheted te Halaknak a gyereked, úgy, hogy a Halak-hava előtt 9 hónappal foganjon meg, korán sem biztos, hogy valóban egy Halak-személyiség lesz majd a pici. Máskülönben meg ilyen esetben a koraszüléssel is kalkulálni kell...


2. Nincs ilyen, hogy a "legjobb" vagy a "legrosszabb". Minden csillagjegynek ugyanannyi jó és rossz tulajdonsága van (a Vízöntő egy zseni, de nehezen él meg mélyebb érzelmeket, a Rák egy csupaszív, de nagyon kevés benne a realitás stb.)


3. A Halak karakter pont nem az a "sztár"-fajta, egy nagyon önbizalomhiányos, introvertált jegy. A sztár sokkal inkább az Oroszlán és a Mérleg (meg kicsit a Nyilas is).


4. És akkor most szakadjunk el az asztrológiától!


Ember! Te úgy beszélsz a megszületendő gyerekedről, mintha épp egy új autót szeretnél vásárolni! Ha így állsz a dologhoz, és nem úgy, hogy minden emberi hibájával, bűnével együtt elfogadod majd olyannak, amilyen, mert pusztán a te gyereked, akiért tűzbe nyúlnál, akkor te még nagyon nem állsz készen a gyerekvállalásra, mert közel sem érzed át ennek a dolognak a súlyát.

2018. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%
skorpió oroszlán aszcendenssel
2018. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!