Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb csillagjegy? Olyan gyereket szeretnek.

Figyelt kérdés
Sztem a halak a legjobb, rengeteg sztar van, mindenki szeteti oket. A kerdes nem morbid, valoban hiszek a horoszkopban. Viszont mar nagyon szeretnek gyereket, mar korban ott vagyok, es a bak is szoba jott, bar abbol nagyon keves sztar van. Tudom butan hangzik a kerdes de aki hisz benne normalis valaszt varok. Amugy meg oroszlan es szuz jegyu gyereket is tervezek. Nezzetek csak utana mennyi halak jegyu sztar van. De nem tudom erdemes-e varni vagy legyen hamatabb de nem lesz akkora "sztar".

2018. márc. 22. 02:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

"mar korban ott vagyok"


Korban lehet. De agyilag...

2018. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
25%
A nyilas vagy mérleg gyerekek (emberek) a legcukibbak és legjobbak.
2018. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
92%

Holdjegy is rengeteget számít :)

Én oroszlán vagyok, de hiába... rák a holdjegyem és fhu (önbizalomhiány, túl érzékeny, labilis stb) Ennyit erről.


Na a bak párom... hiába bak a napjegye, ő valahogy ízig-vérig arra sikerült..😄😅 de ez a ritkább példa.


Úgysem lehet olyanra összehozni, ahogyan te azt elképzeled. EGÉSZSÉG, ez a legfontosabb.

2018. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok: Hülyeséget mondtam a második mondattal :Ddd hiába szócska nélkül értelmesebb. Szóval neki az a napjegye és olyan is, ez lett volna az írásom lényege :)
2018. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
33-as. Koszi a valaszt es h kijavitottad mert nem retettem. :)
2018. márc. 29. 14:36
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi mi mi hogy micsoda ezt valaki el tudja olvasni
2021. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!