Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb csillagjegy? Olyan gyereket szeretnek.

Figyelt kérdés
Sztem a halak a legjobb, rengeteg sztar van, mindenki szeteti oket. A kerdes nem morbid, valoban hiszek a horoszkopban. Viszont mar nagyon szeretnek gyereket, mar korban ott vagyok, es a bak is szoba jott, bar abbol nagyon keves sztar van. Tudom butan hangzik a kerdes de aki hisz benne normalis valaszt varok. Amugy meg oroszlan es szuz jegyu gyereket is tervezek. Nezzetek csak utana mennyi halak jegyu sztar van. De nem tudom erdemes-e varni vagy legyen hamatabb de nem lesz akkora "sztar".

2018. márc. 22. 02:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
Azt azert vagod, hogy a gyereket nem a csillagok fogjak felnevelni, hanem TE?
2018. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez a kérdés szégyent hoz az asztrológiára!


Őszinte együttérzésem a leszületendő gyermekkel.


Nem a 20 forintos magazinokból kell kiolvasni a tutit a napi horoszpók rovatban.


Nincs jó és rossz jegy. Jó és rossz megélések vannak, meg radix képlet...meg miegyéb...ezeket nézegesd és ne a bulvársz@rt!

2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretem a halat de sok kell ám 12 gyerekre. 4kg kb +-
2018. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%

Nem te fogod eldönteni a hozzád le születő lélek horoszkópját, hanem azt majd ő eldönti.

Ahogy eldönti azt is, a szabad akarat révén, milyen foglalkozása lesz, sorolhatnám.

Nem létezik, jó vagy rossz csillagjegy, ez hatalmas baromság, ha tudnád mire szolgál a csillagjegy, mire szolgál a horoszkóp, ki az aki hozzád születik és miért, akkor nem írnál ki egy ilyen kérdést.

2018. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
26%
csak skorpió ne legyen XD
2018. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
92%
Én egyébként halak vagyok, és sokan nem szeretnek. Nézd csak meg a hasznosválasz arányomat.
2018. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyon gyerekes és gáz gondolkodás, hogy a sztárok alapján akarod a gyerekedet megtervezni. Kb. 10 évesnek tűnsz a kérdésed alapján.

Egyébként a sztárok között is van mindenféle csillagjegyű ember, úgyhogy erre kár alapozni.

Szerintem az Oroszlán és Kos emberek személyisége a legelőnyösebb a mai világban. Az Oroszlán mindenhol a társaság középpontja, akire mindenki felnéz, a Kos pedig igazi harcos, vezéregyéniség típus.

A Halak pont hogy nagyon gáz szerintem. Náluk pesszimistább, kishitűbb emberekkel még nem találkoztam. Mindig a rosszat látják mindenben. Ezt kívánnám a gyerekemnek a legkevésbé.

2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt, kivetel nelkul ment mindenkinek a zold, megha picit sertonek is tunik. De nem bant, inkabb oroluk h kizokkentetek ebbol az ezoterikus vilagbol. Mindig csillagjegy alapjan iteltem meg az embereket. Igen halaknak vannak rossz oldalai, szenvedelybeteg, nem vallal felelosseget,stb. DE A SZTAR SZOT NEM SZO SZERINT ERTETTEM. NEM AZT AKAROM H HIRESSEG LEGYEN, csak a sajat ismertsegi kore kedvelje. A csaladunkban is oroszlan es halak a legjobb, mindenki hasonlitani akarna rajuk, ami eleg idegesito is. A koraszulestol felek azert marcius vegefele gondoltam, de hogy tovabbhordanam arra nem gondoltam. Es aki komolyan vesz/vett annak koszi a tippeket.
2018. márc. 23. 21:29
 29/36 anonim ***** válasza:
95%
Kèpzeld, màjus vègère voltam kiìrva.. àprilis elejèn mondta az orvosom, hogy vigyàzzak, mert bàrmikor jöhet. Jùniusban jött a vilàgra 10 nap tùlhordàssal. Szerintem is, nagyon meg lehet tervezni 🤣 a legfontosabb, hogy egèszsèges legyen.
2018. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen termeszetesen az a legfontosabb hogy egészséges legyen. Csak felek h nem mi van ha nem jon ki pl a szuleivel mert a horoszkop szamit es a szemelyiseget hatarozza meg.
2018. márc. 24. 04:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!