Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas férfinek milyen...

A nyilas férfinek milyen tulajdonságai vannak? Inkább pozitív vagy inkább negatív?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább.
2018. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Agresszív. Hazug. Kétszínű. 10 nyilast ismerek mindet utalom..
2018. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

A nagy lóf...szt, kedves előző. Nyilas vagyok, és pontosan azért utál mindenki, mert őszinte vagyok és kertelés nélkül a pofájába vágom mindenkinek az igazságot, amit persze képtelenek feldolgozni. Plusz nem is szokták meg az őszinteséget, ezért nem is tudnak vele mit kezdeni.

A másik, hogy azonnal felismerem a kétszínű, sunyi embereket, engem hiába is próbálnak megvezetni. Na ezért külön utálnak.

Gyanítom, te is ilyen kétszínű-háromszínű-sokszínű egyed lehetsz, ezért utálod annyira az őszinte Nyilasokat.

2018. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt egy nyilas cimbim, egy beképzelt nárcisztikus bájgúnár volt, aki eljátszotta az empatikust, ugyanakkor egy sunyi, cinikus, önző kis pöćś volt. Fennhéjázó, saját magát mindenki fölé soroló, de amúgy kis középszerű csávó.


De! Ezzel nem akarom a nyilas jegyűeket sem minősíteni, sem degradálni, hiszen a csillagjegy csak egy dolog. Az aszcendens és a neveltetés meg másik dolgok.


Amit fent leírtam, az csak egy tapasztalat, amit több közös ismerős is így látott.

2018. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

#3 akkor mesélek neked kedves...

Nagyapám K.cs.g nyilas, aki egész életében verte a feleségét, gyerekeit, volt hogy nagyanyámat üveggel verte fejbe, majdnem ott halt meg, anyámék hívtak hozzá mentőt. Emellett egy hűtlen féreg volt .

Másik 2 nyilas 2 gyermekkori "barátnőm", akiknek az volt a szórakozásuk, hogy elvegyék a barátnőjük pasiját, aztán jót nevethessenek rajtuk.

A másik nyilas nagybátyám, aki egy pedofil állat, kislányokat molesztált stb... Patkány.

Aztán a következő nyilas egy havernőm, aki akkor is hazudott amikor kérdezett valamit, emellett roppant agresszív volt és bunkó... Aztán van még bőven, sajnos én vonzom őket, pedig utálom a fajtájukat... Lehet elvétve van 1-2 normális, de én nem találkoztam velük.....fuj

2018. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%

Nagyon nagy társaság tud lenni.

Sajnos, nincs túl sok jó tapasztalatom...

Az ex barátom, az nyílas volt, közelembe férkőzött, kétszínű kígyó, mindent úgy állított be, mintha tökéletes pár lennénk, és aztán ő hagyott ott(tavkapcsplat, nem volt semmi nemiség, még személyes találkozások alatt szeditett magába)

És most nemrég találkoztam vele újra, akkor áradozott, hogy még mindig szeret, szíve csak az enyém, és bántja,hogy másom van, és meg akart fektetni, de mivel nem sikerült neki, elhordott mindennek, és kitiltott az életéből, hogy soha látni és hallani se nem akar rólam.

Egy két színű alattomos f@$*

Persze nem jelenti azt, hogy mindegyik az.

Imádni való emberek, nyitottak, társaságkedvelők, barátságosak, tényleg a retorika mesterei, és ezt fel is használják ha a szükség úgy adja.

Nem szidom őket, megvan a maguk varázsa, csak nagyon ügyes ravasz emberek, és könnyen magukba bolonditanak mindenkit.

Társaság lelke. Felnézek arra az emberre akit megismertem még aznap éjjel, nekem mindig az a személy marad.

De álarcot húznak, és ezt több ismerőstöl tapasztalom.

Angyalt játszanak, miközben sokszor démon bújik meg az álarc mögött

De alapvetően nagyon szeretem őket.

Csak vigyázni kell, mit kinek mondok.

Kinek milyen tapasztalatai vannak.

Nekem vegyes

2018. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%
Az én tapasztalatom az, hogy elképesztő nárcisztikusak, tehát mindenfajta külcsínhez kapcsolódó rossz tulajdonság jellemzi őket: hiúság, beképzeltség. A nyilasnak szükséges, hogy csodálják, akkor érzi jól magát, ha dícsérik a külsejét, a lelkét, a gondolkodását, a tudását. Nagyon céltudatosak, nem érik be a középszerrel. Vezetőtípusok. Mindenből a legjobbat szeretnék kihozni. A barátaik iszonyú fontosak számukra, a párkapcsolat viszont különösebben nem érdekli. A társaság lelke tud és akar is lenni. Ha ez nem jön össze, igyekszik társaságot váltani, ahol ő kerül a középpontba. Nagyon közvetlenek és barátkozósak. Gyorsan fellángolnak minden iránt. Én szerintem ezek nagyon igazak rájuk :)
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
85%
JA és természetesen a lehető legtudálékosabb emberek a nyilasok :D Mindenben igazuk kell, hogy legyen. Ha a szellemi tőkéjük alacsonyabb is a másikénál úgy adják elő magukat, hogy senki nem vonja kétségbe, hogy na ez a nyilas itt a legokosabb. Kár vele vitatkozni... E tekintetben ügyesek.
2018. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Utálatosak...
2018. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
28%

LoL


Kedves 3as elmondom neked hogy másokban kardként forgatni az öszinteséget nem egy nagy dolog.


Elhiszem hogy a kva nagy éles látásodtól aminek segitségével eszreveszed ha más át akar verni nagyon okosnak hiszed magadat.


De ezt egy 10 éves is tudja már.

2018. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!